آمریکا مانع حضور رسانه‌های مقاومت در مراسم تحویل پایگاه التاجی شد

مهر نوشت: نظامیان ائتلاف تحت سرکردگی آمریکا مانع از پوشش رسانه ای مراسم تحویل پایگاه التاجی در شمال بغداد به نیروهای عراقی، از سوی شبکه های العهد، العالم و النجباء، شدند.

 نظامیان ائتلاف تحت سرکردگی آمریکا، از پوشش خبری مراسم تحویل پایگاه التاجی به نیروهای عراقی توسط شبکه‌های «العهد، العالم و النجباء» ممانعت کردند.

در ویدئویی که توسط «محمد العواد»، خبرنگار شبکه العهد منتشر شده، آمده است: قرار بود ائتلاف بین‌المللی ضدداعش پایگاه نظامی التاجی را به نیروهای عراقی تحویل دهند و دعوت‌نامه‌ای از فرماندهی عملیات مشترک برای پوشش مراسم تحویل دریافت کردیم؛ اما نیروهای امریکایی ائتلاف مذکور به صورت گزینشی مانع از حضور تیم رسانه‌ای برخی شبکه‌ها شدند.

العواد افزود: نیروهای آمریکایی علیرغم دعوت فرماندهی عملیات مشترک، مانع از ورود شبکه‌های العهد، العالم و النجباء برای پوشش مراسم مذکور شدند که این اقدام با آزادی بیان و حق رسانه‌ها در انتقال اطلاعات در تعارض قرار دارد.

وی در پایان اظهار داشت: ما علت این کار را نمی دانیم، ما در اراضی عراق قرار داریم و امریکایی‌ها حق ندارند که مانع از تردد رسانه‌های عراقی در کشورشان شوند.

311311

کد خبر 1424914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =