۴۴ طرح عمرانی هفته دولت در کامیاران افتتاح می‌شود

فرماندار شهرستان کامیاران از افتتاح ۴۴ پروژه به مناسبت هفته دولت در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کامیاران، مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: این طرح‌ها در بخش‌های عمرانی و خدماتی است و برای اجرای آنها حدود ۲۹۰ میلیارد و ۵۳ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: از این میزان سهم اعتبارات ملی ۳۳۶ میلیارد ریال، اعتبارات استانی ۴۶ میلیارد ریال، تسهیلات بانکی ۶۵ میلیارد ریال و سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز ۱۵ میلیارد ریال است و بقیه اعتبارات آن نیز از محل سایر منابع تامین شده است.
الماسی تاکید کرد: تکمیل دبستان ۲ کلاسه روستای زیویه کامیاران، احداث سدهای رسوبگیر حوزه قره ویس، خامسان، کومایین، روشنایی چهار خطه داخل شهر، پل عابر پیاده روستای کاوانه، آسفالت ریزی طرح ابرار در روستاهای دژن، گنلده، هلتوشان و عباس آباد از جمله طرح‌های عمرانی این شهرستان است که بهره برداری از آنها در هفته دولت برنامه ریزی شده است.
فرماندار کامیاران یادآور شد: بهره برداری از طرح جنگلکاری اقتصادی با گونه‌های جنگلی چند منظوره بادام و سماق، طرح پرورش زالو، ۲ پرورش ماهیان سرد آبی، احداث واحد گوسفند داشتی، تجهیز و نوسازی ناوگان ماشینی بخش کشاورزی نیز از جمله طرح‌های سرمایه گذاری این شهرستان است.
وی با بیان اینکه فرمانداری کامیاران در عملکرد سال گذشته طبق آخرین ارزیابی‌های استانداری مقام دوم استان را کسب کرد، گفت: این مهم در راستای تلاش‌های همکاران و همکاری دستگاه‌های اجرایی محقق شد.

46

کد خبر 1425039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =