تبریک دکتر مظفری به مناسبت آغاز هفته دولت

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طی پیامی، فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، در متن پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آمده است:

به نام خدا

هفته دولت یادآور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است. در کارنامه دولت هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی عهده دار وظایف مهم اجرایی در نظام جمهوری اسلامی بوده اند، یادگارهای ارزشمندی از تلاش ها و فداکاری های دولتمردان و حکایت همدلی آنان با مردم شریف و عزیز میهن اسلامی ثبت شده است.

انسانهای بلند همتی که با قدردانستن فرصت محدود خدمتگزاری، همه تلاش خود را صرف توسعه و پیشرفت کشور نموده و فراهم ساختن زمینه های عزت، بالندگی و سرافرازی روزافزون ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی را سرلوحه کار خود قرار دادند. خدمتگزارانی که در این راه و به پشتوانه حمایت ، همراهی و اعتماد هموطنان عزتمند و تعامل سازنده و مؤثر با سایر قوا و ارکان نظام، به دستاوردها و توفیقات ارزشمندی در عرصه های مختلف دست یافتند.

درجزیره کیش نیز درسال های اخیر ایجاد و تکمیل زیرساخت های توسعه صنعت گردشگری ، جذب سرمایه گذاری های کلان داخلی و خارجی و فعالیت شرکت های تولیدی و دانش بنیان قوت گرفته است. امسال هم آغازعملیات اجرایی و یا بهره برداری از چندین طرح عمرانی درحوزه های تجاری و گردشگری مبین تداوم چرخه رشد و توسعه همه جانبه  این منطقه آزاد تجاری – صنعتی و تثبیت جایگاه جزیره زیبای مرجانی کیش به عنوان قطب گردشگری کشور و منطقه است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه تلاش و خدمتگزاری، فرا رسیدن هفته دولت را به همه دولتمردان و مسئولان سخت کوش و مدیران ساعی و پرسنل زحمتکش دستگاه های اجرایی جزیره زیبای کیش تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق همگی آنان را در خدمت به مردم عزیز و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند منان خواستارم.

                                                                                                     

      غلامحسین مظفری

      مدیر عامل سازمان منطقه آزادکیش

کد خبر 1425172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =