ادعای جدید وزیر ورزش درباره پرونده ویلموتس

وزیر ورزش و جوانان گفت: مارک ویلموتس و وکلایش که در طرف مقابل ایران ایستاده‌اند دشمن ما هستند که ناعادلانه حکم گرفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود سلطانی‌فر در جلسه رسیدگی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره قرارداد ویلموتس اظهار داشت: از اعضای محترم کمیسیون اصل نود و نمایندگان کمیسیون فرهنگی و کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی، معاونان وزارت ورزش،؛ اعضای هیأت رئیسه و رئیس سابق فدراسیون برای حضور در این جلسه تشکر می‌کنم. ایام سوگواری سالار شهیدان را تسلیت گفته و امیدوارم بتوانیم از فیوضات این ایام استفاده کنیم.

وی افزود:‌نباید فراموش کنیم با تمام اتفاقاتی که افتاده و حکم ناعادلانه و غیرطبیعی که علیه فوتبال کشور و فدراسییون فوتبال صادر شده باید بگوییم هنوز وسط کار هستیم و با وجود صدور حکم کمیته تعیین وضعیت فیفا برای تجدید نظر دو مرحله بسیار جدی پیش رو داریم.

سلطانی‌فر گفت: این حکم قطعی نیست و اگر در دادگاه CAS نتیجه نگیریم می‌توانیم به دادگاه فدرال سوئیس اعتراض کنیم.

وی گفت:‌اکنون باید منتظر دریافت گراندز رای باشیم تا ببینیم قاضی کمیته تعیین وضعیت فیفا طبق چه بحثی چنین رای ناعادلانه‌ای صادر کرده آیا عدم انجام تعهدات طرفین دلیل این موضوع بوده یا اینکه تاخیری که ما در پرداخت پول به ویلموتس داشتیم سبب شده چنین رایی صادر شود. باید مشخص شود قاضی طبق کدام بند قرارداد رای داده است. البته مواردی هم وجود دارد که سبب می‌شود دست فدراسیون فوتبال برای اعتراض پر باشد.

سلطانی‌فر گفت: اکنون وقت همگرایی،‌هم افزایی و دفاع جانانه از منافع ملی و فوتبال است نه وقت تسویه حساب‌های شخصی، جناحی، سیاسی و ورزشی. باید با بسیج کلی در ارکان حقوقی و ارزشی واداری کشور به مصاف یک دشمن که در طرف مقابل ایستاده و ناعادلانه حکم گرفته است برویم.

256 251

کد خبر 1425266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =