مسقف سازی فاز ۲ گلزار شهدای وادی رحمت تبریز ، هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از افتتاح پروژه مسقف سازی فاز دو گلزار شهدای وادی رحمت، در ایام هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، فرخ جلالی اظهار داشت: بر اساس دستور قائم مقام محترم شهردار تبریز، این پروژه ۱۵ شهریور ماه امسال پس از اتمام از سوی پیمانکار، توسط شهرداری منطقه ۲ تحویل این سازمان می شود تا هفته دفاع مقدس افتتاح شود.

وی از مرمت و ساماندهی قبور مطهر شهدا همزمان با پایان فعالیت های عمرانی در این محل خبر داد و تاکید کرد: طرح نهایی کف سازی فاز دو گلزار شهدا، پس از ارائه توسط مشاور، تائید کارگروه ویژه خانواده های معظم شهدا و ابلاغ بنیاد شهید اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز یادآور شد: تا زمانی که طرح نهایی کف سازی گلزار شهدا، توسط کارگروه ویژه مصوب شده و از سوی بنیاد شهید ابلاغ شود، فاز دو گلزار شهدا با وضعیت کنونی ساماندهی خواهد شد.

به گفته وی، بر اساس بررسی های صورت گرفته مقرر شده ۳۰ سنگ قبر آسیب دیده قبور مطهر شهیدان تعویض و نسبت به مرمت تابلوهای آسیب دیده نیز اقدام گردد.

فرخ جلالی همچنین گفت: در این مدت، نسبت به نظافت، پاکسازی، ساماندهی فضای سبز، تعویض شیشه های معجرهای آسیب دیده و بازنویسی نوشته های پاک شده بر روی قبور اقدام خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستور ستاد پیشگیری از کرونا در خصوص ممنوعیت برگزاری مراسم عزاداری در مکان های سرپوشیده یادآور شد: در این راستا، با مشارکت هیئت شهدای گمنام، مراسم ویژه ای با رعایت فاصله گذاری بهداشتی در گلزار شهدای وادی رحمت برگزار خواهد شد.

48 

کد خبر 1425293

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =