فرماندار همدان: هفته دولت ۹۴ طرح به مردم همدان هدیه می‌شود

فرماندار همدان گفت: در هفته دولت ۹۴ طرح در بخش صنعت، کشاورزی، درمان، مسکن و انرژی به مردم شهرستان همدان هدیه می‌شود که برای این طرح ها ۸۰۴ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ حسین افشاری در گفتگویی با اعلام اینکه ۶۴ طرح با صرف ۲۶۷ میلیارد تومان اعتبار به اتمام رسیده که در هفته دولت بهره برداری و مردم از مواهب آن بهره‌مند می‌شوند، افزود:
در این ایام ساخت ۳۰ طرح نیز با اختصاص ۵۵۷ میلیارد تومان اعتبار در سطح شهر و روستاهای همدان آغاز می‌شود.  

فرماندار همدان گفت: واحد صنعتی کابینت پلاستیکی با اشتغال ۱۰۵ نفر، تولیدکننده مخازن استیل و واحد تولیدی آهک هیدراته در بخش صنعت و سرخانه سه هزار تنی در روستای یکن آباد، واحدهای پرورش میش، گوساله پرواری و مرغ گوشتی در بخش کشاورزی و همچنین بازسازی و بهسازی یک هزار و ۱۴۶ خانه روستایی در بخش مسکن و ساختمان بیمه سلامت، تخریب و نوسازی مدرسه ۹ کلاسه در محله خضر نمونه طرح‌هایی هستند که راه‌اندازی می‌شوند.  

افشاری خاطرنشان کرد: در این ایام عملیات ساخت ۲۰۰ واحد از طرح مسکن ملی آغاز و مجتمع دامپروری ۶ هزار راسی در شهرستان قهاوند نیز با سرمایه گذاری شرکت شستا با حضور مسوولان کشوری کلنگ زنی می‌شود.  

به گفته فرماندار همدان، افزون بر طرح‌هایی که به مناسبت هفته دولت بهره برداری می‌شود ۵۴ طرح مختلف نیز از ابتدای سال با حضور وزرای دولت در شهرستان همدان راه‌اندازی شده است.

کد خبر 1425356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =