نامجومطلق: برای استقلالی‌ها خبر خوب داریم

مجید نامجومطلق مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، هر تیمی تمرکز لازم را داشته باشد، فاتح دربی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: قبلاً هم گفته بودم زمان بازی فینال جام حذفی شرایط سختی برای تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ایجاد می‌کند، چون بدون استراحت باید وارد بازی‌ها شوند. آنهم در شرایطی که لیگ فرسایشی بود. در نهایت فدراسیون کمکی به نمایندگان ایرانی نکرد و نمی‌دانم چطور به این نتیجه رسیدند بازی‌ها در زمان قبلی برگزار شود.

وی ضمن ابراز امیدواری به اینکه دیدار فردای تیمش مقابل پرسپولیس تماشایی باشد، افزود: بازی‌های پرسپولیس را آنالیز کرده‌ایم. باید بگویم این تیم، تیم خوبی است. با وجود اینکه سه بازیکن مصدوم داریم که روی تیم تأثیر می‌گذارد، اما آنقدر بازیکن خوبی داریم که نبود این بازیکنان را پوشش بدهند. خبر خوب هم این بود که علی کریمی به تمرینات تیم برگشت.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: بازی فردا سخت و دشوار خواهد بود، چون هر دو تیم شرایط خوبی دارند. در این بین هر تیمی تمرکز داشته باشد، برنده دربی خواهد بود. قطعاً این شرایط باعث می‌شود، فرصت‌های گل شاید کمتر به وجود بیاید، اما دنبال این هستیم مانند بازی‌های گذشته عملکرد خوبی داشته باشیم. بدون شک تیمی که از معدود موقعیت‌هایش استفاده کند، برنده دربی خواهد بود. در این هفته سعی کردیم آرامش را به تیم بیاوریم و بازیکنان از نظر ذهنی در شرایط خوبی قرار دارند. امیدوارم با یک بازی خوب بتوانیم به فینال برویم.

نامجومطلق با اشاره به غیبت هواداران دو تیم در بازی فردا گفت: نکته مهم نبود تماشاگران است. شور و شوق تماشاگران در سکوها نیست و جای آنها در این بازی خالی است. این دومین بار است که در تاریخ دربی‌ها بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را از دو تیم شاهد باشیم.

وی در مورد اینکه ممکن است بازی به وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی کشیده شود، تصریح کرد: این بازی باید برنده داشته باشد. خستگی روی ساق پاهای بازیکنان هست، اما امیدوارم بازی در ۹۰ دقیقه به پایان برسد. البته باید خودمان را برای ضربات پنالتی نیز آماده کنیم، چون ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت مصدومان این تیم یادآور شد: روزبه چشمی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر مصدوم هستند و مصدومیت‌شان برطرف نشده است. باید تشکر ویژه از همه بازیکنان داشته باشم. تحت تأثیر بازیکنانی چون سیاوش یزدانی قرار گرفتیم. او تحت هر شرایطی قصد داشت به تیم کمک کند، اما بحث سلامتی بازیکنان را اولویت اصلی قرار داده‌ایم و متأسفانه با وجود انگیزه زیادی که داشت به این بازی نرسید. البته بازیکنانی داریم که جای آنها را پر کنند.

256 251

کد خبر 1425542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =