۰ نفر
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
ماجرای اخراج عجیب بازیکن تراکتور

ورزش سه نوشت: اخراج رضا اسدی نقطه تاریک نمایش این هافبک بلندقامت تراکتور در جدال حساس مقابل نفت مسجدسلیمان بود.

اسدی که در طول دوران فوتبالش نشان داده شم گلزنی در ضربات ایستگاهی را دارد و بارها گره از کار تراکتور گشوده است؛ وی در این مسابقه بعد از هند ناباورانه‌اش در نیمه اول که منجر به دریافت کارت زرد اول شد، در نیمه دوم و در دقیقه ۷۷ روی یک ارسال کرنر از جناح چپ با یک حرکت عجیب و در حالی که تعادل هم نداشت، با اقدام به هند پس از برخورد جزئی توپ با دستش از سوی بیژن حیدری داور این مسابقه کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد.

این حرکت اسدی پس از آن‌که تراکتور در استرس گل زده و صعود به فینال در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان بود، به شدت عجیب به نظر می‌رسید؛ اتفاقی که باعث خواهد شد ۱۰ دقیقه پایانی بازی با اضطراب بیشتری برای شاگردان ساکت الهامی دنبال شود.

آن‌ها البته در طول مسابقه موقعیت‌های بسیاری برای گلزنی داشتند اما از این فرصت‌ها استفاده نکردند تا در لحظات پایانی بازی با ترس و تنش پیش بروند.

خروج این بازیکن از زمین باعث شد تا ساکت الهامی برای دقایقی مسعود شجاعی را به نوک حمله بفرستد و سپس میثم تیموری را به جای او وارد میدان کند و بعد از آن تعویض دوم تیم، ورود محمدرضا آزادی به جای سعید مهری برای وارد کردن فشار به دفاع پیش‌تاخته نفت مسجدسلیمان بود.

بیشتر بخوانید: قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر خواهد شد؟

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1425709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =