دفاع مقدس با مبنای نهضت حسینی پیش رفت/ شهدای ما از شهدای دشت کربلا الگو گرفتند

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: ایام محرم و صفر امسال با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس مقارن شده و این نکته حائز اهمیت است که مراسم‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال را رنگ و بویی حسینی ببخشیم.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : سردار علی ملک‌شاهکوهی  در مراسم عزاداری محرم ستاد سپاه نینوا اظهارداشت: ایام محرم و صفر امسال با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس مقارن شده و این نکته حائز اهمیت است که مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال را رنگ و بویی حسینی ببخشیم.

وی افزود: سراسر هشت سال دفاع مقدس ما بر مبنای نهضت سرخ حسینی پیش رفت و ما فرهنگ ایثار و شهادت را براساس وقایع عاشورا الگو گرفته‌ایم.

فرمانده سپاه نینوا اظهار کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی راه فتح قدس شریف از کربلا می‌دانستند زیرا شرایط کنونی منطقه را همان ۴۰ سال پیش می‌دیدند.

سردار ملک‌شاهکوهی افزود: شهدای انقلاب اسلامی با الگوی برداری از یاران سیدالشهدا (ع) جاودانه و ماندگار شدند و این انقلاب الهی را حفظ کردند.

فرمانده سپاه نینوا اظهارداشت: فرهنگ پاسداری از انقلاب اسلامی باید با فرهنگ شهدای ما همخوانی داشته باشد و ذره‌ای غفلت قابل پذیرش نیست.

48

کد خبر 1425932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =