ماجرایی تکان دهنده و تاثیرگذار از زبان سردار سلیمانی

تسنیم نوشت: شهید حاج قاسم سلیمانی در یکی از سخنرانی‌های خود به ماجرای رؤیای صادقانه شهید مدافع حرم و ملاقاتش با امام حسین(ع) اشاره کرد.

امسال اولین محرمی است که در آن از وجود یکی از سرداران مدافع حرم و حریم انقلاب حاج قاسم سلیمانی بی‌بهره‌ایم؛ کسی که با شهادتش کل کشور تکان خورد و حداقل برای ساعاتی همه مات و مبهوت مانده بودند. پس از شهادت این مرد بزرگ فایل‌های صوتی، تصویری و حتی دست‌نوشته‌هایی از سخنان و اقدامات جهادی و انقلابی او در گوشه و کنار کشور منتشر می‌شد. در جدیدترین فیلمی که از سخنرانی سردار شهید سلیمانی منتشر شده است، او به بیان رؤیای صادقۀ یکی از شهدای مدافع حرم و ملاقاتش با امام حسین علیه السلام اشاره می‌کند که نباید آن را از دست داد.

شهید سلیمانی در این سخنرانی گفت: «مَن خٰافَ الله َ أَخافَ الله ُ مِنهُ کُلَّ شَیءٍ؛ هر کس از خدا ترسید، خدا همه چیز را از او می‌ترساند.»، یک برادر نوجوان لبنانی بود، شهید شد در همین حوادث اولیۀ غوطۀ شرقی در کنار فرودگاه دمشق، او سه شب پی‌درپی یک خواب را دید و برای مادر خودش تعریف کرد.

وی افزود: شب اول خواب دید او را خواباندند، عامل داعش روی سینۀ او نشست، خنجر تیزش را بیرون آورد تا سر او را ببرد، او ترسید و از شدّت ترس از خواب بیدار شد. شب دوم همین خواب را دید، عین همان خواب را که عامل داعش نشست روی سینه‌اش و آمد زیر گلویش را بالا داد که کارد را بکشد و سرش را ببرد، باز هم هراسان از خوب بیدار شد.

سردار شهید سلیمانی خاطرنشان کرد: شب سوم خواب دید او نشست روی سینه‌اش، اما همین‌که نگاه به او می‌کرد، چشمش افتاد به امام حسین علیه السلام  گفت: فلانی نترس هیچ درد ندارد سر من را هم بریدند.... درد نداشت ...

216216

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1425954

برچسب‌ها