انجام ۲۶۷ فقره بازرسی از تجهیزات شهربازی و زمین های بازی در استان

مدیر کل استاندارد استان سمنان گفت:۲۶۷ فقره بازرسی از تجهیزات شهربازی و زمین‌های بازی از هفته دولت ۹۸ تا هفته دولت سالجاری توسط شرکت‌های بازرسی تائید صلاحیت شده انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان عباس رستمی  مدیر کل استاندارد استان سمنان اظهار داشت:  سازمان ملی استاندارد از سال ۸۸ استانداردسازی تجهیزات شهربازی و وسایل زمین بازی را بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد کشور بود، ابلاغ کرد و در این راستا نظارت و بازرسی تجهیزات شهربازی و زمین‌های بازی در دستور کار ادارات استاندارد کشور قرار گرفت.
رستمی تصریح کرد: در یکسال گذشته ۲۶۷ تجهیز شهربازی وزمین بازی در استان مورد بازرسی قرار گرفته که از این تعداد، ۱۰۲ تجهیز فعال و ۱۶۵تجهیز نیز غیرفعال می‌باشند.
وی با بیان اینکه تمامی شهر بازی‌های استان، در طول سال و در برنامه زمان‌بندی شده توسط شرکت‌های بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد کشور مورد بازرسی و بازدید فنی و ایمنی قرار می‌گیرند الزاماً نواقص به مالک دارای پروانه اعلام می گردد که باید توسط مالک به منظور حفظ ایمنی و سلامت شهروندان نواقص برطرف گردد و در صورت رفع نواقص مجوز بهره برداری ویا گواهی ایمنی را دریافت می نمایند.
مدیر کل استاندارد استان سمنان در پایان گفت: از همشهریان عزیز تقاضا می‌شود به هنگام استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات بازی مستقر در شهرهای بازی و زمین بازی از داشتن گواهی بازرسی و بهره برداری تجهیزات و دستگاه‌های بازی اطمینان حاصل کنند.

46

کد خبر 1426240

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =