سرمایه‌گذاران سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

استاندار قزوین با بیان اینکه امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد و باید به سرمایه گذاران امید داده و از آن‌ها حمایت شود، اظهار کرد: سرمایه گذاران در شرایط تحریم سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در سفر یک روزه به شهرستان آوج به مناسبت هفته دولت گفت: مهمترین سرمایه اجتماعی کشور مردم هستند و اگر تلاش ما را در رفع مشکلات جامعه ببینند انگیزه و اعتماد مدیران برای خدمت گذاری بیشتر افزایش می‌یابد.
استاندار قزوین اظهار کرد: در استان یک شعار وجود دارد و آن خدمت گذاری و پاسخگویی به مردم است و براساس آن باید به مطالباتشان رسیدگی شود.
جمالی پور با بیان اینکه امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد و  باید به سرمایه گذاران امید داده و از آن‌ها حمایت شود، تاکیدکرد: سرمایه گذاران در شرایط تحریم سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.
او راه برون رفت از این مشکلات را تقویت اتحاد، انسجام و همدلی مسوولان عنوان کرد و افزود: در این شرایط همه نیروها باید به هم کمک کرده و دست هم را بگیریم.
جمالی پور با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمات بسیاری به جامعه ارائه کرده است، گفت: با توجه به تحریم های دشمنان امروز برنامه کشور مدیریت اقتصادی بدون متکی به نفت است.
استاندار قزوین ادامه داد: در شرایط کنونی فشارهای خارجی بسیار روی دولت است و فروش نفت ایران نیز در پایین ترین حد خود قرار دارد.
او افزود: باید شرایطی ایجاد کنیم تا سرمایه‌گذار در استان قزوین ماندگار شود زیرا روند طولانی انجام کارهای سرمایه‌گذاران موجب سرخوردگی آنها می‌شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: تنها با سردادن شعار و بدون جذب سرمایه گذاری در اقتصاد نمی‌ توان اشتغال ایجاد کرد.

46

کد خبر 1426272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =