علی موسوی: سرژیک پرانرژی و اهل بگو و بخند بود

علی موسوی، بازیکن اسبق استقلال، گفت: سرژیک در یک نسلی فوتبال معنی خاصی داشت و مردم هم به این ورزش علاقه داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرژیک تیموریان، بازیکن سابق استقلال ساعتی قبل در گذشت. فوت او شوک بزرگی به جامعه فوتبال ایران بود. علی موسوی، همبازی و دوست او پس از این عارضه ناگهانی گفت‌وگوی کوتاهی با خبرآنلاین داشت. 

علی موسوی درباره شخصیت سرژیک تیموریان گفت: «سرژیک تیموریان یکی از بچه‌های ارامنه که واقعاً پرانرژی و اهل بگو و بخند بود. وقتی تصادف کرد دوست نداشتم آن مسئله را بشنوم هم الان که چنین اتفاقی افتاده است. حتی دوست نداشتم خبرش را باز کنم. زمانی که تصادف کرد به فرد ملکیان زنگ زدم که او گفت این اتفاق افتاده است و آرزو می‌کردیم او هرچه زودتر بهبود یابد. اما متاسفانه تقدیر سرژیک را برده و طلب آرامش برایش داریم.»

او درباره دوران حرفه‌ای خود با سرژیک تیموریان می‌گوید: «ما هم در استقلال روزهای خوبی با یکدیگر داشتیم و هم در آلمان. تا کمی حوصله‌اش سر می‌رفت در تیم ماینز با سیرویس دین‌محمدی به کلن می‌آمدند و دور هم بودیم. روزهای خوبی داشتیم و پسر سالم و پرانرژی‌ای بود.»

او در پایان صحبت‌های خود گفت: «سرژیک در یک نسلی فوتبال معنی خاصی داشت و مردم هم به این ورزش علاقه داشتند. در آلمان زیاد با یکدیگر رفت‌وآمد داشتیم و چون در کلن ایرانی بیشتر بود و در ماینتس ایرانی کم بود. دوران خوبی داشتیم.»

۲۵۵ ۴۱

کد خبر 1426829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =