رسمی؛ دی استفانو ورزشگاه خانگی رئال در فصل آینده

ورزش سه نوشت: باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفته است که فصل بعد را نیز در ورزشگاه آلفردو دس استفانو از حریفانش میزبانی کند.

مارس گذشته بود که لالیگا مثل دیگر لیگ های اروپایی به دلیل شیوع گسترده کرونا تعطیل شد و به مدت سه ماه به تعویق افتاد. در نیتجه سران باشگاه رئال تصمیم گرفتند بازسازی ورزشگاه برنابئو را زودتر از موعد شروع کنند و در یازده بازی باقیمانده لالیگا که بدون تماشاگر نیز بود، به ورزشگاه آلفردو دی استفانو نقل مکان کردند.

ورزشگاهی که در کمپ والدبباس میزبان بازی های تیم دوم رئال بود، برای کهکشانی ها خوش یمن شد و این تیم توانست تمامی شش بازی خانگی خود را پیروز شده و در نهایت با ۱۰ پیروزی از ۱۱ بازی، عنوان قهرمانی لالیگا را از آن خود کند.

بازسازی سانتیاگو برنابئو همچنان ادامه دارد و قرار است چمن جدید نیز این هفته در ورزشگاه تعبیه شود اما از آنجایی که حداقل تا نیم فصل،  لالیگا بدون حضور تماشاگر خواهد بود، سران رئال تصمیم گرفتند تا بازی های خانگی داخلی و نیز اروپایی خود را همچنان در ورزشگاه دی استفانو انجام دهند و این موضوع به شکل رسمی به اتحادیه لالیگا و نیز یوفا اطلاع داده شده است.

به این ترتیب شاگردان زیدان فصل بعد تا زمانی که بازی ها بدون تماشاگر باشد، در برنابئو به میدان نخواهند رفت و بازسازی این ورزشگاه بدون مشکل همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

اولین بازی فصل رئال ۲۹ شهریور خواهد بود و هنوز مشخص نیست برابر چه تیمی خواهد بود و اینکه میزبان است یا میهمان.

۲۵۵ ۴۱

کد خبر 1426854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =