دلتنگی سیاسیون برای سردار سلیمانی در اولین محرم بدون حاج قاسم+عکس

میزان نوشت: جمعی از مقامات سیاسی و نظامی کشورمان در اولین ماه محرم بدون حاج قاسم سلیمانی دلنوشته‌هایی را در خصوص این شهید بزرگوار نگارش کردند.

محرم امسال بدون حضور حاج قاسم سلیمانی گذشت و جمعی از مقامات سیاسی و نظامی کشورمان در خصوص این شهید بزرگوار دلنوشته‌هایی را به شرح ذیل نگارش کردند:

امیر سرتیپ «امیر حاتمی»
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

این سرباز ولایت و امت و مجاهد فی سبیل‌الله و پاسدار شجاع امنیت ایران و منطقه که سال‌های متمادی در راه اعتلای کلمه الله و دفاع از کیان انقلاب و سرزمین‌های اسلامی جان خود را در طبق اخلاص گذاشته بود به آرزوی دیرینه‌اش یعنی فیض عظیم شهادت که امتداد خط سرخ عاشورا در مکتب حیات بخش کربلا بود، رسید.

سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم مشهد و کلات

سلام
مالک اشتر که رفت
دنیا لرزید و اشک خشک نشد
و چاه و فقط چاه ...
حاج قاسمم

عباسعلی کدخدایی
سخنگوی شورای نگهبان

علمدار یعنی پیشرو، علمدار یعنی شاخص امت، علمدار یعنی رهرو امام، علمدار یعنی آن که راه نشان می‌دهد تا انحراف حاصل نشود. عباس(ع) علمدار کربلا بود و حاج قاسم علمدار جامعه امروز. راه را نشان داد و خود زودتر از دیگران شتافت. باید کاری کنیم که علمدار کربلا و علمدار جامعه امروز حاج قاسم کردند. او گفت ما ملت امام حسینیم(ع). باید در عمل نشان دهیم که او را همراهی می‌کنیم و الا در لشکر کفر ایستاده‌ایم.

احمد امیرآبادی‌فراهانی
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قم
حاج قاسم امسال در ایام محرم امسال نه تنها غایب نبود بلکه شاهدی بر همه عزاداری‌ها و سینه‌زنی‌ها شاهد اصلی بود. حاج قاسم در حقیقت امسال حضور واقعی‌اش در تمام برنامه‌های عزاداری نشان داد. اینکه این شهید عزیز گفت «ما ملت امام حسینیم» امسال به حقیقت پیوست و مردم ایران اسلامی و دیگر کشورهای اسلامی نشان دادند ملت امام حسین (ع) هستند. امسال حاج قاسم، فقط قاسم نبود؛ علی‌اکبر و مسلم و ابوالفضل بود.حاج قاسم غایب نبود. حاضر بود و شاهد.

27219

کد خبر 1427400

برچسب‌ها