رحمتی: اگر گلری جذب نشود خودم در دروازه می‌ایستم

سرمربی جدید شهرخودرو با بیان این که اگر گلری جذب نشود خودم در لیگ آتی هم به میدان خواهم‌ رفت، گفت: درباره لیگ قهرمانان آسیا هم باید بگویم قطعا به میدان خواهم‌ رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید مهدی رحمتی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در روز معارفه خود به عنوان سرمربی جدید شهرخودرو اظهار کرد: در وهله اول باید از مجموعه شهرخودرو و شخص حمیداوی تشکر کنم که به من‌ اعتماد کردند و این وظیفه سنگین را به من سپردند.

او افزود: سال پیش با عشق به مشهد آمدم و این‌جا را شهر دومم می‌دانم. خدا را شکر می‌کنم که نخستین شروعم در مربی‌گری از مشهد است. دلم قرص است و سعی می‌کنم در وهله نخست، تیمی خوب را برای مردم مشهد آماده رقابت‌ها کنم و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. مردم مشهد شایسته بهترین نتایج هستند.

رحمتی درباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا افزود: تمام بازیکنان به جز اکبر صادقی و آقاجانپور قرارداد دارند. طبق صحبت‌هایی که داشتیم، اگر قرار به جدایی بازیکنی باشد، باید با هماهنگی ما باشد. تا بازیکن جایگزینی در آن پست جذب نکنیم، بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود.

وی افزود: صادقی هم کاپیتان تیم است و با ما همراه خواهد بود. بعد از بسته شدن قرارداد، به دنبال جذب بازیکن رفتیم و ان‌شاءالله فهرست مدنظرمان جذب خواهند شد.

رحمتی گفت: مرادمند از فردا به تمرینات اضافه خواهد شد و تمام بازیکنان در آسیا همراه ما خواهند بود.

سرمربی جدید شهرخودرو گفت: با بزرگان فوتبال مشورت کردم اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام. اگر گلری جذب نشود خودم در لیگ آتی هم به میدان خواهم‌ رفت. درباره لیگ قهرمانان آسیا هم باید بگویم قطعا به میدان خواهم‌ رفت.

255 41

کد خبر 1427469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =