رئیس اورژانس همدان: اورژانس همدان رتبه سوم برتر کشور در خدمت رسانی را کسب کرد

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اورژانس پیش بیمارستانی این استان در اجرای برنامه عملیاتی سال گذشته در بین ۶۵ دانشگاه علوم پزشکی موفق به کسب رتبه سوم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ دکتر حبیب معصومی در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: معیارهای مختلفی در خصوص فعالیت‌های اجرایی برنامه عملیاتی سال ۹۸ دانشگاه‌های علوم پزشکی مورد ارزیابی اورژانس کشور قرار گرفت که در مجموع همدان بعد از دانشگاه‌های زنجان و اصفهان موفق به کسب رتبه شد.

وی با اشاره به کسب رتبه کلی دانشگاه علوم پزشکی همدان در این پایش خاطرنشان کرد: دانشگاه در این ارزیابی موفق به کسب رتبه سرآمد شده و اورژانس پیش‌بیمارستانی همدان در این پایش از ۱۰۰، نمره ۹۸ نمره را به دست آورده است.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: اورژانس پیش بیمارستانی همدان هر ساله موفق به کسب رتبه در این ارزیابی شده است با این تفاوت که امسال با نمره بالاتری موفق به کسب این رتبه شده است.

معصومی تصریح کرد: اورژانس کشور حدود ۱۰۰ عنوان فعالیت را مشخص کرده و بر اساس آن عملکرد دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در سال ۹۸ را در این موضوعات مورد ارزیابی و پایش قرار داده است.

وی گفت: در این ارزیابی فعالیت‌هایی در حیطه‌های مختلف ملاک عمل قرار گرفته است که برای نمونه می‌توان به موضوع رسیدگی به شکایت‌ها، ارتباطات بی‌سیم، مزایده و مناقصه، آمار و رایانه، تأمین نرم‌افزار مأموریت‌ها، نرم‌افزار اتوماسیون، پایش مراقبت های بالینی (MCMC)، ساخت ساختمان برای پایگاه‌های جدید و کانکسی، ارزیابی عملکرد مرکز مراقبت‌های درمانی دانشگاه، اورژانس هوایی و کاهش خطرات و بلایا در پدافند غیرعامل اشاره کرد.

46

کد خبر 1427546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =