۱ نفر
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
طرفداران سیاه پوست ترامپ افزایش یافته اند

ایسنا نوشت: بر اساس نظرسنجی جدیدی مشخص شد که میزان محبوبیت دونالد ترامپ در میان رای دهندگان سیاهپوست و لاتین‌تبار آمریکا ۹ درصد رشد داشته است.

 به نقل از پایگاه خبری هیل، بر اساس این نظرسنجی که از سوی هیل و هریس ایکس و در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۵ اوت انجام شد، ۲۴ درصد از رای دهندگان سیاهپوست گفتند، اقدامات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را تایید می‌کنند در حالیکه ۷۶ درصد نیز با آن مخالف بودند.

در این نظرسنجی میزان محبوبیت ترامپ نسبت به نظرسنجی ۸ تا ۱۱ اوت ۹ درصد رشد داشت.

همچنین در این نظرسنجی مشخص شد که میزان حمایت از ترامپ در میان جمعیت رای دهنده هیسپانیک (لاتین‌تبار) دو درصد رشد داشته و به ۳۲ درصد رسیده در حالیکه در نظرسنجی قبلی این میزان ۳۰ درصد بود.

همچنین در نظرسنجی ۲۲ تا ۲۵ اوت مشخص شد که ۴۴ درصد از رای دهندگان اقدامات ترامپ را به عنوان رئیس جمهوری آمریکا تایید می‌کنند.

۸۲ درصد از جمهوری خواهان ترامپ را تایید کرده و ۱۸ درصد از وی ناراضی بودند. ۸۷ درصد از رای دهندگان دموکرات و ۶۴ درصد از رای دهندگان مستقل نیز از وی ناراضی بودند.

این نظرسنجی مشخص کرد که محبوبیت رئیس جمهوری آمریکا همچنان در میان رای دهندگان حومه شهری و شهری کم است و هر کدام فقط ۴۲ درصد از وی راضی هستند.

میزان حمایت‌ها از ترامپ در میان رای دهندگان روستایی همچنان قوی و روی عدد ۵۳ درصد باقی مانده است.

روز پنجشنبه، ترامپ رسما کاندیداتوری جمهوری خواهان را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ پذیرفت.

نظرسنجی اخیر با حضور ۲۸۶۱ رای دهنده و در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۵ اوت انجام شد.

312 310

کد خبر 1427647

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
    0 0
    ترامپ راي ميار نود و پنج درصد رئيس جمهور ها دو سري رئيس بودند مانند ايران و ساير كشورها البته جوبايدن خمار هپروتي رقيبي جدي براي ترامپ نيست