شیشه سکوریت یکی از پر کاربرد ترین شیشه های ساختمانی

شیشه سکوریت یکی از پرکاربرد ترین شیشه های مورد استفاده در ساختمان می‌باشند، اکثر شیشه های فروشگاه ها در پاساژ های تجاری با ابعاد بزرگ شیشه سکوریت هستند، نمای شیشه ای ساختمان‌ها از شیشه های سکوریت است.

یکی از دلایل پرکاربرد استفاده از این شیشه ها ایمن بودن شیشه سکوریت نسبت به باقی شیشه ها میباشد. به این شیشه های ایمن شیشه نشکن هم گفته میشوند در واقع شیشه های سکوریت نشکن نسیتند فقط مقداری مقاوم تر هستند و در هنگام شکستن به قطعات بسیار ریزی تبدیل شده که منجر به کمترین آسیب میگردد.

شرکت کاژه سازه های گوناگونی را با شیشه های سکوریت اجرا مینماید که یکی از این سازه ها هرم شیشه ای میباشد.

ساخت هرم شیشه ای با شیشه های سکوریت

هرم شیشه ای یکی از سازه های دکوراتیوی است که شرکت کاژه به اشکال مختلف قابلیت اجرای آن را دارد. به عنوان مثال ساخت هرم شیشه ای و سقف نورگیر ویلایی که در تصویر زیر ملاحظه میفرمایید. هرم شیشه ای نسبت به قاعده خود فرم های مختلفی را در وجوه خود میگیرد و باید گقت که در ساخت هرم شیشه ای قاعده و ارتفاع هردو نقش مهمی در ساخت آن ایفا میکنند. در ساخت هرم شیشه ای هم میتوان از شیشه های سکوریت استفاده نمود و هم از شیشه سکوریت و لمینت که امنیت بیشتری نسبت به شیشه سکوریت دارد، در واقع شیشه سکوریت لمینت ۲ یا چند شیشه سکوریت با ضخامت های مختلف هستند که توسط لایه پلاستیکی و یا نوعی رزین تحت شرایطی خاص با هم یکپارچه میگردند و به هنگام شکست ضمن تبدیل شدن به قطعات ریز از فروریختن آن جلوگیری میشود.

از کاربرد های دیگر شیشه های لمینت و سکوریت استفاده آنها به عنوان شیشه دود بند و یا شیشه پایان کار میباشد.

برای خرید و مشاوره در مورد شیشه های سکوریت و لمینت میتوانید از مشاوران شرکت کاژه در این خصوص مشورت بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیشه های سکوریت با شرکت کاژه در تماس باشید

تلفن : ۰۲۱۸۸۴۹۲۳۱۴ – ۰۹۱۲۱۵۰۹۵۱۶

آدرس سایت کاژه : www.kajeh.com 

۲۱۲۱

کد خبر 1427650