‍ استمرار خدمات شهرداری شهرکرد در مقابله با کرونا

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد از استمرار عملیات محلول‌پاشی و ضدعفونی معابر شهری به منظور مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، هادی مهربانی اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا شهرداری شهرکرد توزیع ماسک و دستکش و اقلام ضدعفونی را برای پرسنل و کارگران شهرداری به ویژه پاکبانان و رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در دستورکار قرار داد چرا که پاکبانان و کارگران قشری هستند که به اندازه تیم درمان در خط اول مقابله با ویروس کرونا حضور دارند و به شکل نفس‌گیر اقدامات پرریسک مربوط به جمع‌آوری، انتقال و دفن پسماند را انجام می‌دهند. همچنین در این مدت ماشین‌آلات حوزه خدمات شهری و سازمان آتش‌نشانی عملیات محلول پاشی و ضدعفونی معابر را به صورت مستمر انجام می‌دهند.

وی افزود: عملیات محلول پاشی و ضدعفونی تمامی ایستگاه‌های حمل‌ونقل، میادین، معابر و میادین اصلی و پرتردد شهر، تاکسی‌های شهری، پارک‌ها، بانک‌ها، ورودی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به صورت روزانه توسط ۲ اکیپ ۱۵ نفره ضدعفونی می‌شود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد با بیان اینکه برای متوفیان کرونایی امکانات و تجهیزات مخصوص ایجاد شده است، بیان کرد: نصب بنرهای پیشگیرانه از ویروس کرونا، تجهیز تمام پرسنل سازمان آرامستان‌ها به لباس و ماسک و دستکش مخصوص از دیگر اقدامات انجام شده از سوی شهرداری است.
مهربانی با بیان اینکه مردم باید از ترددهای غیرضروری در شهر خودداری کنند، خاطرنشان کرد: در این راستا امکانات شهر هوشمند و ارائه خدمات شهرداری به صورت الکترونیکی فراهم شده تا مردم بتوانند از طریق اینترنت و در منزل نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.

وی، شهروندان فهیم شهرکرد را به رعایت جدی نکات بهداشتی و توجه به توصیه‌های ستاد مقابله با کرونا دعوت کرد و گفت: از همه مردم خوب و فهیم شهرکرد خواهشمندیم خطر ویروس کرونا را جدی گرفته و با رعایت مسائل بهداشتی در راستای قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس گام بردارند.

48 

48 

کد خبر 1427849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =