تجدید پیمان مسئولین با آرمان راسخ شهدا / غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا توسط دکتر بانک مشاور رییس جمهور

ویژه برنامه های هفته دولت سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با آیین غبارروبی گلزار شهدای قشم و تجدید میثاق با آرمان شهدا به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه امام جمعه شهرستان با حضور در گلزار شهدا با آرمان های شهدا و امام(ره) تجدید میثاق نموده و به مقام رفیع آنان ادای احترام کردند.

آیین غبارروبی مزار شهیدان در گلزار شهدای شهر قشم با حضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد در محل امامزاده سید مظفر (ع) قشم برگزار شد و حاضران در این مراسم به عطرافشانی مزار شهیدان پرداختند و با آرمان های آنان تجدید پیمان کردند.

دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و هیات همراه  صبح چهارشنبه برای شرکت در آیین های بهره برداری، بازدید از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی وارد جزیره قشم  شد و از سوی حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مورد استقبال قرار گرفت.

46

کد خبر 1428113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =