۰ نفر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
ملانیا ترامپ دردسرساز شد

ایسنا نوشت: یکی از دوستان پیشین ملانیا ترامپ فاش کرد، بانوی اول آمریکا در زمان حضورش در کاخ سفید، از یک حساب کاربری ایمیل شخصی مرتبط با سازمان ترامپ استفاده می‌کرده است. این مساله برای کمپین انتخاباتی ترامپ دردسرساز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هیل، "استفانی وینستون وولکاف"، دوست نزدیک و مشاور سابق ملانیا، که با شرح خاطرات مفصل خود در کتابی تحت عنوان "ملانیا و من: ظهور و سقوط دوستی من با بانوی اول" در حال مطرح شدن است، سه‌شنبه شب در مصاحبه‌ای با واشنگتن پست گفت که او و ملانیا ترامپ، چندین بار در روز با هم مکاتبه داشتند.

 

وی گفت: من و ملانیا هیچ‌کدام از ایمیل‌های کاخ سفید استفاده نمی‌کردیم.

در پیغام‌های رؤیت شده توسط واشنگتن پست که از ایمیل شخصی و حساب‌های پیام‌رسان ارسال شده، ملانیا ترامپ استخدام‌ها و قراردادهای دولت، برنامه‌های او و رئیس جمهور، کارزار "بهترین باش"، تخم‌مرغ عید پاک و حساب‌های مالی مراسم تحلیف ریاست جمهوری را با دوست خود در میان گذاشته است.

بانوی اول، تنها مورد اخیری است که به خاطر ادعای استفاده از ایمیل شخصی، مورد بررسی قرار می‌گیرد. هم ایوانکا ترامپ و هم جارد کوشنر، دختر و داماد ترامپ و کارکنان ارشد، بابت استفاده از حساب‌های کاربری شخصی برای کسب و کار دولت، مورد تحقیق قرار گرفته‌اند؛ این در حالی است که معلوم شده بود "ویلبور راس"، وزیر تجارت نیز برای کسب و کار دولت از ایمیل شخصی استفاده کرده است.

این اخبار بعد از آن به گوش می‌رسد که دونالد ترامپ به عنوان کاندیدای سال ۲۰۱۶ و حزب جمهوری‌خواه، در زمان انتخابات آن سال به تحقیقات اف‌بی‌آی درباره تصمیم هیلاری کلینتون مبنی بر استفاده از سرور ایمیل شخصی در زمان خدمت او به عنوان وزیر خارجه، اشاره کرده بودند. ترامپ او را به جرایمی "بدتر از واترگیت" متهم کرد.

310 310

کد خبر 1428173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =