روایت یک استقلالی-تراکتوری از فینال جام حذفی

جام جم نوشت:احمد فیض کریملو بر این عقیده است که فکری در نساجی می‌ماند.

امروز استقلال و تراکتور در فینال حذفی مقابل هم قرار می‌گیرند. احمد فیض کریملو بازیکن سابق دو تیم، دوست دارد این بازی زیبا و تماشاگر پسند باشد. او دوست ندارد جانب هیچ تیمی را بگیرد و می‌گوید: «پیش بینی که غیرممکن است.

آقای فیض کریلمو قدرت کدام تیم به دیگری می‌چربد؟

استقلال در لیگ برتر نتوانست قهرمان شود و به همین خاطر با بودن مجیدی عزم خود را جزم کرده تا فینال حذفی را ببرد. تراکتور هم چند سالی است هزینه کرده و جام نگرفته. هر دو تیم انگیزه زیادی دارند و به خاطر همین می‌توانیم شاهد یک مسابقه زیبا باشیم. امیدوارم احتیاط را کنار بگذارند و بازی تماشاگر پسند شود. این خیلی مهم است که آنها بازی احساسی نکنند. در چنین مواقعی احتمال اخراج بازیکن یا اتفاقات دیگر هست. هر تیمی که هوشمندانه و حرفه‌ای بازی کند، برنده خواهد بود.

جالب اینجاست که هم مجیدی و هم ساکت شنیده اند استراماچونی ممکن است جایشان را بگیرد!

من که در جریان نیستم چه صحبت‌هایی از سوی دو باشگاه شده ولی فکر می‌کنم هر دو مربی اینقدر حرفه‌ای باشند که اجازه ندهند چنین شایعاتی روی تمرکزشان اثر بگذارد. در ضمن هر دو می‌دانند برای رسیدن به این فینال چقدر سختی کشیده‌اند و شاید به زودی فرصت حضور در آن را پیدا نکنند.

کارشناسان دیگر می‌گویند الان وضعیت استقلال بهتر از تراکتور است.

استقلال در بازی دربی خوب کار کرد. به نظرم اگر بتواند همان شکلی در فینال ظاهر شود شانس خوبی دارد. نباید از تراکتور هم به سادگی گذشت. این تیم هم با تجربه است و قدرتمند. بازیکنان خوبی دارد. به نظرم بازی اصلا قابل پیش بینی نیست. هر دو تیم خط حمله خوبی دارند. امیدوارم بازی زیبا باشد.

آقای کریملو وضعیت خودتان چطور است؟ بعد از اتفاقاتی که برایتان رخ داد، حالا در نساجی مشغول هستید.

من باید از آقای حدادیان مالک باشگاه، آقای فکری و تمام عوامل تیم تشکر کنم. همه از من حمایت کردند. برایم مشکلی پیش آمد که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. خدا راشکر همه چیز را از نو شروع کردم و از طرف باشگاه نساجی حمایت شدم.

این روزها شایعاتی درباره حضور فکری در نساجی مطرح است.

این که تصمیم شخصی خود آقا محمود است ولی فکر می‌کنم با شرایطی که هست، ایشان در نساجی بماند. آقای فکری به تعهدی که دارد همیشه عمل می‌کند. به نظرم نساجی امسال با این بازیکنان و هواداران می‌تواند حتی برای گرفتن سهمیه تلاش کند.

بیشتر بخوانید:7 محبوب، استقلال را به جام هشتم می‌رساند؟

251 251

کد خبر 1428224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =