دکتر مرتضی بانک از تولید و تعمیر انواع شناورها در کارخانه مدکندآلوی قشم بازدید کرد

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به اتفاق رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تولید و تعمیر انواع شناورهای فایبرگلاس، آلومینیومی و فولادی در کارخانه شناورسازی مدکندآلوی قشم بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : دکتر مرتضی بانک وهیات همراه  روز چهارشنبه در بازدید از این کارخانه از بکارگیری نیروهای بومی و اشتغالزایی در جهت کمک به تولید ملی و ارتقای سطح کیفی و کمی صنعت کشتی سازی در منطقه ابراز رضایت کردند.
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در این بازدید ساخت دهها فروند انواع شناور را در این کارخانه غرورانگیز خواند و با تشکر از تلاش های مدیریت و کارکنان این مجموعه تولیدی، نقش آنها را در رونق اقتصادی و خودکفایی کشور و جزیره قشم ستود.
گفتنی است شرکت تعاونی شناورسازی مدکندآلوی قشم با هدف تولید و تعمیر انواع شناورهای فایبرگلاس، آلومینیومی و فولادی با به کارگیری نیروهای بومی و اشتغالزایی در جهت کمک به تولید ملی، ارتقای سطح کیفی و کمی صنعت کشتی سازی در منطقه
در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد.
کارخانه این شرکت  در زمینی به مساحت پنج هکتار در جزیره قشم، منطقه کندآلو احداث شده و با اشتغالزایی ۲۰۰ نیروی کارمستقیم و ۵۰۰ نیروی کارغیرمستقیم ظرفیت ساخت ۱۰۰ فروند شناور زیر ۳۰ تُن را در سال داراست و تاکنون حدود چهارشناور ۱۵۸ نفره الماس، ۲۱ فروند شناور آذرخش و ٤٠٠ فروند شناور فایبرگلاس مسافری و تفریحی  را در منطقه آزاد قشم ساخته است.
دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و هیات همراه  صبح چهارشنبه برای شرکت در آیین های بهره برداری، کلنگ زنی و بازدید از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی وارد جزیره قشم  شد و از سوی حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مورد استقبال قرار گرفت.

46

کد خبر 1428269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =