۰ نفر
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
علت ترافیک سنگین دیروز در بزرگراه آزادگان

میزان نوشت: در ساعت ۱۵:۲۰ ظهر دیروز در مسیر جنوب به شمال آزادگان لاین کندرو قبل از پل مخصوص، خرابی تریلی کشنده در لاین کندرو در این بزرگراه، باعث ایجاد حجم بالای ترافیک در این محدوده شد.

بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، در ساعت ۱۵:۲۰ ظهر دیروز در مسیر جنوب به شمال آزادگان لاین کندرو قبل از پل مخصوص، خرابی تریلی کشنده در لاین کندرو در این بزرگراه، باعث ایجاد حجم بالای ترافیک در این محدوده شد.

سرهنگ رنجبر گفت: توقف این کامیونت در این مسیر باعث گردید خودروهای عبوری که در حال تردد بودند ناگهان با این خودرو روبرو شوند و بخاطر اینکه با آن وسیله برخورد نکنند ناگهان تغیر مسیر داده و همین امر علاوه بر وجود خطر بسیار بالای تصادف و بروز حادثه باعث ایجاد ترافیک در پشت سر این وسیله شده بود.

خوشبختانه با حضور به موقع عوامل راهور در موقعیت و ایمن سازی محدوده و علامت دادن به دیگر رانندگان بوسیله راکت و حرکات دست، شاهد بروز حادثه‌ای نبودیم.

سرهنگ رنجبر از رانندگان خواست قبل از حرکت نسبت به بازدید وسیله نقلیه خود و برطرف کردن عیوب و رفع نقص فنی اقدام و سپس حرکت نمایند حتما از مثلث خطر جهت اطلاع دیگر رانندگان استفاده نمایند.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1428441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =