۱۰۰ میلیارد تومان برای مرکز جامع سرطان همدان اختصاص یافت

یکصد میلیارد تومان اعتبار در سفر محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همدان، برای تکمیل مرکز جامع سرطان این شهر اختصاص یافت.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ محمدباقر نوبخت در سفر یک روزه خود به همدان قول مساعد تامین اعتبار هزینه های تکمیل مرکز جامع سرطان این شهر را داد. 

وی در بازدید از مرکز جامع سرطان غرب کشور که با زیربنای ۲۴ هزار متر مربع در حال احداث است گفت: در صورت تکمیل این مرکز تا قبل از یکسال آینده، ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به این مرکز اختصاص می‌یابد.

معاون رییس‌جمهوری همچنین از بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی اکباتان به زیربنای ۲۷۷ هزار مترمربع بازدید کرد و افزود: این بیمارستان تا فروردین سال ١۴٠٠٠ در اختیار مردم همدان قرار می‌گیرد.

 نوبخت خاطرنشان کرد: این مرکز درمانی برای رسیدن به مرحله بهره برداری نیازمند ۱۵۰میلیارد تومان اعتبار است که تامین می‌شود.

لازم به ذکر است، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور پس از آغاز عملیات هشت هزار واحدی مسکن روستایی محرومان در همدان از روند احداث بیمارستان اکباتان بازدید کرد و سپس در جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان حضور یافت.

48

کد خبر 1428536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =