تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات از پنجشنبه ۱۳ شهریور شروع می شود

سرپرست دفتر امورسیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز گفت: تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از پنجشنبه ۱۳ شهریور شروع می شود.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از  کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، مریم اسماعیلی فرد با اعلام این خبر  گفت:  بر اساس تقویم زمانی انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی، تبلیغات نامزدها از روز پنجشنبه ۱۳ شهریورماه در یازده حوزه انتخابیه آغاز می‌شود و یک هفته ادامه می یابد همچنین ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه تبلیغات به پایان می رسد.

دبیر ستاد انتخابات استان البرز افزود: بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، تبلیغات نامزدها با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی انجام می شود؛ بدین منظور، در هر استان، روسای دانشگاه های علوم پزشکی با حکم استاندار عضو ستاد انتخابات استان شده اند. علاوه بر آن، و به منظور کنترل و نظارت دقیق بر برنامه های تبلیغی نامزدها، کمیسیون تبلیغات در استانها با حضور معاون سیاسی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان، رییس هیات نظارت و مدیرکل صدا و سیمای استان تشکیل شده است.
سرپرست  دفتر سیاسی و انتخابات  با اشاره به اینکه عمده فعالیت نامزدهای انتخابات در فضای مجازی و شبکه های استانی خواهد بود اظهار داشت: نامزدها ستاد تبلیغاتی نخواهند داشت ولی می توانند مرکزی برای امورات اجرایی نمایندگان خود در شعب اخذ رای داشته باشند. همچنین بر اساس قانون، نامزدها می توانند با هماهنگی فرمانداران و بخشداران از ظرفیت هایی که شهرداران و دهیاران در شهرها و روستاها فراهم می کنند برای نصب آثار تبلیغی خود استفاده کنند. آثار تبلیغاتی نامزدها نباید بیش از ۵۰ در ۷۰ سانتی متر باشد. ضمناً توزیع اقلام تبلیغاتی که بین مردم دست به دست می شود و باعث ابتلای مردم به ویروس کرونا می گردد ممنوع است و قطعاً جلوگیری خواهد شد.

48

کد خبر 1428593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =