اعتراض شدید آذری به مدیران باشگاهی:رانتی‌ها بیدار شوید!

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان حرف هایی تند علیه شرایط این روزهای فوتبال در ایران و قیمت بازیکن

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ممنوعیت ورود بازیکن و مربی خارجی در کنار افزایش شدید قیمت ارز سبب شده تا شاهد افزایشی بی رویه  در قیمت بازیکنان فوتبال باشیم. این موضوعی است که سعید آذری به شدت به آن انتقاد دارد و این افزایش قیمت را درست نمی داند.

در ادامه حرف‌های سعید آذری که به تندی در مورد رفتار مدیران برنامه‌ها، مدیران باشگاه‌ها و سایر ارکان یک انتقال نوشته شده را می‌خوانید.

« با اینکه همیشه اعتقاد دارم و خواهم داشت که فوتبالیست باید حق و حقوقش را بگیرد و در توانمندی فنی و سرمایه گذاری در بازار اقتصادی بر روی فروشش تمرکز داشت ولی امروز سوالی ذهنم را شدیدا در گیر کرده است، سوالی  از همکارانم به ویژه آنهایی که سال گذشته برای اولین بار  وارد لیگ برتر شده اند.

سوالم از مدیران باشگاهها و همکارانم این است.

آیا بازیکنی که سال گذشته در لیگ کرونایی لعنتی در حدود یک میلیارد دستمزد دریافت کرده چه پیشرفت شگرف فنی و تکنیکی پیدا کرده که باید امسال مطالبه  ۳ میلیاردی و رقمهای سر سام آور دیگری داشته باشد، آیا همین بازیکن را میتوان ۵۰۰۰۰ هزار دلار در مارکت بین االمللی فروخت؟ آنهم در فوتبال در حال تعلیق مریض گونه ما .

اگر مطالعه ندارید، اگر روشهای ارزش گذاری استاندارد را نمی دانید، اگر از روشهای قیمت گذاری علمی اطلاعاتی ندارید ،حداقل مشورت کنید، یا شاید پای خودتان زیر کرسی است؟

کار جایی بدتر و وخیم تر میشود که برخی مدیران  بدون  تخصص، رانتی که با هزاران ترفند به مدیریت یک باشگاه رسیده اند در خواب خرگوشی هستند و گرگهای نقل و انتقالات و واسطه های فرصت طلب بازیکنان تحت قرار دادشان را یک به یک به یغما میبرند و از قبل این تاراج  درصدهای میلیاردی به جیب مبارک میزنند  و آنان در کمال وقاحت فقط مسایل غیر تخصصی و سراسر نقض تحویل میدهند. آیا وقت آن نرسیده که کسانی که شما را گمارده اند به جای از بین بردن خدمات گذشتگان و ارائه گزارش‌های شرم آور و سراسر کذب و پرونده سازی برای خدمت گزاران فوتبال به این حقیقت پی ببرند که شما این کاره و متخصص نیستید و صرفا بله قربان گوهای میز پرست هستید.

هواداران عزیز تر از جانم در تمام باشگاه‌ها به هوش باشید، بازار مکاره ای که به راه افتاده صرفا پر کننده جیب واسطه های فرصت طلب بازیکن دزد است  و باز هم شما می‌مانید و یک دنیا احساس پاک که نهایتا جریحه دار میشود به علت سود جویی آنها  در پایان.

همکار عزیزی که هنوز الفبای مدیریت یک باشگاه را نمی دانی به دنبال چه هستی در این آشفته بازار ملتهب حاصل دست واسطه ؟

میخواهی به کجا برسی، در شهر تو ببین فقر چه می‌کند، سری بزن به کوچه فقرا ،پس کوچه های شهرت پر از افرادی که در پی نان شب هستند برای خانواده، یا کلیه فروشی می‌کنند برای ارتزاق آنان .

وای بر همه ما، وای بر ما که اب در اسیاب واسطه، دلال و هزار فریبگر دیگر میریزیم تا از نمد نقل و انتقال کلاهی برای خود بدوزیم .

و تو ای همکار ساده لوح  تازه از راه رسیده  جلوی تاراج سرمایه را بگیر ،گرگهای بی انصاف سخت در کمین هستند برای قلع و قمع.»

255 41

کد خبر 1428749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =