افتتاح ۱۴ تعاونی با سرمایه گذاری ۲۲۲ میلیارد تومانی در همدان

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همدان گفت: بانک توسعه تعاون بیش از ۷۵ درصد منابع خود را در قالب تسهیلات در اختیار تعاونی ها قرار می دهد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ امروز ۱۶ شهریورماه و به صورت همزمان از ۱۴ تعاونی در استان همدان با سرمایه گذاری ۲۲۲ میلیارد تومان با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهره برداری شد.

غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه آیین افتتاح تعاونی محافظ سازان آرش شهرستان رزن به نمایندگی از ۱۴ تعاونی استان، با بیان اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دارا بودن یک بانک تخصصی به نام بانک توسعه تعاون تسهیلات لازم را در اختیار تعاونی ها قرار می دهد، خاطرنشان کرد: این بانک مکلف است بیش از ۷۵ درصد از منابع خود را در قالب تشهیلات به تعاونی ها پرداخت نماید.

وی گفت: در حوزه توانمندسازی تعاونی ها نیر کمک های ویژه ای انجام می شود که در حوزه آموزش، فعالسازی و تلاش در جهت گسترش و پیشرفت این تعاونی ها کمک های فنی اعتباری در اختیار آنها قرار می گیرد.

لازم به ذکر است، ۱۴ طرحی که امروز با اعتباری افزون بر ۲۲۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید برای ۲۳۵ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

48

کد خبر 1429587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =