۳ نفر
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
اعتصابی که با وساطت یحیی موقتاً شکسته شد

خبرورزشی نوشت:بازیکنان پرسپولیس که روی افشین پیروانی و کریم باقری را زمین انداخته بودند این بار پس از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی و وساطت سرمربی تیم، استعفای خود را شکسته و حاضر به تمرین شدند.

 بازیکنان پرسپولیس روی پیروانی و آقا کریم را زمین انداختند! یک‌شنبه گذشته یحیی گل‌محمدی برآشفت و در حاشیه تمرین پرسپولیس با عصبانیت گفت: «فردا نامه قطع همکاری خود را به باشگاه پرسپولیس خواهم داد و بعد از لیگ قهرمانان آسیا از جمع قرمزپوشان جدا خواهم شد. بازیکن جدید پرسپولیس از جیب خود پول رضایتنامه‌اش را داده است و آن‌ها نگران هستند. قرار بود به آن‌ها پرداختی صورت گیرد، اما این اتفاق رخ نداد. اگر نمی‌خواهند تیمداری کنند اعلام کنند. در پرسپولیس افرادی تصمیم‌گیرنده هستند که باید پاسخگو باشند. متأسفانه با این وضعیت اوضاع ما خراب‌تر از گذشته خواهد بود. کسی که مدیریت باشگاه پرسپولیس را قبول می‌کند باید تعهدات گذشته را حل کند. اگر من مدیرعامل می‌شوم از همه مشکلات باخبر هستم و باید در جهت رفع مشکلات تلاش کنم. در این مدت فقط دروغ شنیدیم و تیم خیلی اذیت می‌شود.»

خیلی‌ها این تهدید به استعفای سرمربی پرسپولیس را به جدایی علی علیپور ربط دادند که پس از دو جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس در نهایت تصمیم به رفتن گرفت و نامه خداحافظی نوشت اما...

همه ماجرا این نبود. یحیی گل‌محمدی خودش نیز با علی علیپور تماس تلفنی گرفت بلکه مهاجم اول تیمش را مجاب به ماندن کند و ظاهراً موفق نشد. بنابراین به‌نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی خودش هم از علیپور شاکی و ناراحت باشد. از طرفی باشگاه پرسپولیس توانست قرارداد بشار رسن بازیکن مورد علاقه سرمربی تیم را تمدید کند.

تهدید به استعفای یحیی گل‌محمدی، اما بیشتر مربوط به اتفاقات حاشیه‌ای تمرین روز یک‌شنبه بوده است. ظهر یک‌شنبه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکنان پرسپولیس در اعتراض به مشکلات مالی در تست کرونا توسط باشگاه شرکت نخواهند کرد.

این خبر در تمرین شکلی جدید به خود گرفته و بازیکنان پرسپولیس به سیدجلال حسینی و امید عالیشاه کاپیتان‌های اول و دوم تیم اعلام کردند حاضر به تمرین نیستند! سیدجلال و عالیشاه نیز به‌عنوان کاپیتان‌های تیم مراتب را به دست‌اندرکاران باشگاه اطلاع دادند. البته شاگردان یحیی گل‌محمدی به ورزشگاه شهید کاظمی رفته و در رختکن زمین تمرین چنین تصمیمی گرفتند. بلافاصله پس از این موضوع افشین پیروانی و کریم باقری مدیر و مربی تیم به رختکن رفته و از بازیکنان درخواست صبوری بیشتری کردند. این دو پیشکسوت پرسپولیس از بازیکنان خواستند دست از اعتصاب برداشته و تمرین کنند، اما جوابی غیرمنتظره شنیدند: «افشین‌خان! آقاکریم! احترام شما واجب! اما ببخشید تا زمانی که تکلیف بدهی‌های باشگاه و مطالبات گذشته ما مشخص نشود، تمرین نمی‌کنیم.»

افشین پیروانی و کریم باقری ناباورانه و برافروخته از رختکن تیم بیرون آمدند و با یکدیگر زمزمه کردند که این فوتبالیست‌های امروزی هیچ حرمتی برای بزرگ‌تر خود قائل نیستند! این دو پیشکسوت پرسپولیس موضوع را به کادر فنی و یحیی گل‌محمدی اطلاع دادند و سرمربی هم حسابی عصبانی و شاکی شد.

از یک‌طرف پیوستن دانیال اسماعیلی‌فر به سپاهان، جدایی مهدی ترابی و علیپور و از طرف دیگر بدقولی باشگاه به بازیکنان و تهدید به اعتصاب، اعصابی برای یحیی گل‌محمدی باقی نگذاشت!

با این وجود سرمربی پرسپولیس خودش دست به کار شد، به رختکن تیم رفت و از بچه‌ها خواست تمرین کنند تا با شیوه خودش مدیران تیم را به‌خود بیاورد و پول بازیکنان واریز شود. بازیکنان پرسپولیس که روی افشین پیروانی و کریم باقری را زمین انداخته بودند این بار پس از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی و وساطت سرمربی تیم، استعفای خود را شکسته و حاضر به تمرین شدند.

همین اتفاق و اعتصاب بازیکنان جرقه مصاحبه تند یحیی گل‌محمدی علیه مدیران باشگاه پرسپولیس را زد و... باقی اش را هم که شما می‌دانید!

251 251

کد خبر 1430159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =