بهره برداری از مجتمع مدرن خدماتی ، اداری پارسیس در کیش

مجتمع پارسیس یکی از ۱۱ طرح عمرانی زیربنایی منطقه آزاد کیش است که بیستم شهریور از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش  ، طرح مجتمع خدماتی – اداری پارسیس درزمینی به مساحت ۴۳۷۰ متر مربع، زیربنای ۸۵۱۲ متر مربعی و اعتبار سرمایه گذاری ۱۲۱۶ میلیارد ریال اجرا شده است.

مهندس جلیلی از مسئولان طرح در خصوص جزئیات پروژه گفت:این طرح که به صورت مستقیم موجب اشتغال ۳۳۰ نفر شده است شامل دو طبقه پارکینگ، همکف و ۴ طبقه خدماتی و اداری است و در مجموع ۷ طبقه با کاربری نمایشگاهی، خدماتی و اداری را شامل می شود.

وی افزود: علاوه بر ۲ طبقه پارگینگ، فضای تعریف شده برای انبارها، فضای ورزشی، طبقه همکف و اول شامل غرفه های نمایشگاهی، طبقه دوم شامل غرفه های خدماتی مانند رستوران ، کافی شاپ، کافه کتاب و فست فود و طبقه ۳ و ۴ به واحد های اداری اختصاص دارد.

جلیلی عنوان کرد: با افتتاح این طرح، فرصت های شغلی خوبی در زمینه های خدماتی و اداری برای کیشوندان ایجاد خواهد شد. موقعیت مکانی و جانمایی ساختمان که در مرکز، تاثیر بسزایی در جذب مسافران و کیشوندان برای دریافت خدمات به دنبال خواهد داشت.

46

کد خبر 1430188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =