ثبت‌نام برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده قزوین

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از فعال بودن سایت نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: طبق بخشنامه صادره از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، در سال جاری تعداد ۵هزار دستگاه تاکسی برای نوسازی ناوگان فرسوده در کشور در نظر گرفته شده که این تعداد در مقایسه با ۱۳۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده موجود در کشور بسیار اندک است. بر همین اساس، اولویت دریافت تاکسی نو با تاکسیرانانی است که در اسرع وقت در سایت نوسازی ثبت نام کنند، زیرا در صورت پر شدن ظرفیت، سایت نوسازی بسته شده و امکان ثبت نام وجود ندارد.
عرشیان ادامه داد: در حال حاضر امکان ثبت نام تاکسی پژو با قیمت ۸۸میلیون تومان و تاکسی سمند با قیمت ۹۴میلیون تومان در سایت فراهم است و با توجه به بسته حمایتی ویژه در نظر گرفته شده از شورای اسلامی شهر و شهرداری از محل منابع شهرداری، ۴۰درصد از قیمت خودرو در قالب وام قرض الحسنه با کارمزد ۴درصد به متقاضیان ارائه خواهد شد و متقاضیان در صورت اسقاط یک تاکسی فرسوده و خروج آن از ناوگان تاکسیرانی می توانند در سایت نوسازی شرکت کنند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: با توجه به فرصت مطلوب ایجاد شده، از تاکسیرانان متقاضی نوسازی ناوگان فرسوده دعوت می کنیم قبل از افزایش قیمت خودرو و اتمام ظرفیت و بسته شدن سایت نوسازی از این فرصت طلایی به نحو احسن استفاده کنند.

48

کد خبر 1430281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =