اظهارات فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره امنیت پادگان‌ها

مهر نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز به جرات عرض می کنم ایمن ترین مکان ها پادگان های نظامی و خانه های سازمانی هستند.

امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت نزاجا طی سخنانی، گفت: امروز میزبان عزیزانی هستیم که با اقتدا به امام حسین (ع) عزیزترین نفرات خانواده خود را در مسیر اعتلای کلمه الله و سالم ماندن دیگران اهدا کردند. خانواده‌های شهدای سلامت، داغدار شدند اما این ظاهر موضوع است و باطن آن این است که خداوند طرف معامله شهدا است و هرکس هم با خدا معامله کرد برنده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش نیرویی است ولایی، نیرویی که ولایتمداری خودش را در عرصه‌های مختلف به منصه ظهور گذاشته است. در ایجاد امنیت برای انقلابی که به تازگی به پیروزی رسیده بود نبردی نفس‌گیر با ضد انقلابی که از هر سو سربلند کرده بودند انجام داد.

امیر حیدری تصریح کرد: در بحث مردم‌یاری، نیروی زمینی، نیروی منحصر به فردی است و در بحث مقابله با ویروس کرونا از روز اول که وارد مقابله شد اعلام کرد روحیه ما باید آفند به این ویروس باشد و نتیجه این روحیه این بود که نیروی زمینی توانست تهدید را به فرصت تبدیل و یک قابلیت جدید ایجاد کند. وقتی کمبود در جامعه احساس شد نیروی زمینی کارگاه‌های خود را تعطیل و شروع به تولید ماسک و مواد ضد عفونی کرد و توانست دستگاهی را تولید کند که در مدت زمان کم، ویروس را در اماکن از بین ببرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: قدرت یگان‌های رفع آلودگی که توانستند در ۲۲ استان عملیات رفع آلودگی را اجرا کنند، مثال زدنی است. ما ۲۸ بیمارستان مجهز نیروی زمینی پای کار آوردیم که هنوز هم پای کار هستند. این موارد گوشه‌هایی از اقدامات جهادی بود تا تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و بار دیگر به مردم ثابت شد نیروی زمینی تکیه گاه محکمی برای جامعه است.

امیر حیدری با بیان اینکه این نیرو می‌تواند تهدید را تبدیل به فرصت کند اظهار داشت: وقتی ما در ۲۲ استان ورود کردیم ۷۰۰ نقطه را شناسایی کردیم که دسترسی مردم برای پایش آنها راحت تر شود و بیمارستان‌های صحرایی را در شهرهایی که نیاز داشتند ایجاد کردیم. در ۲۲۱ پادگان و مجتمع سازمانی، نیروی زمینی توانست سرویس‌های بهداشتی بدهد؛ ایمن ترین مکان‌ها، پادگان‌های نظامی و خانه‌های سازمانی هستند.

27215

کد خبر 1430611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =