جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه در عرصه خیّری

نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه در عرصه خیری است و اعتمادسازی باید دغدغه اصلی در این عرصه باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، امام جمعه قزوین در دیدار مدیرکل و معاونان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین اظهار کرد: در مسیر خیری جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه محسوب می‌شود و اعتمادسازی باید دغدغه اصلی در این عرصه باشد.
عابدینی تصریح کرد: برای اعتمادسازی لازم است خیران به صورت عملی ببینند که مسئولان و متولیان امر به امر خیری اعتقاد راسخ دارند و خودشان نیز در این عرصه پای کار هستند و در امر خیر علاوه بر کار سازمانی مشارکت شخصی نیز دارند.
امام جمعه قزوین با بیان اینکه روحانیون می‌توانند پل ارتباطی مدرسه با جامعه باشند، خاطرنشان کرد: برای اینکه روحانیون، ائمه جمعه و جماعت بتوانند پل ارتباطی مدارس با جامعه شوند، لازم است ارتباط تنگاتنگی بین آنها ایجاد شود تا روحانیون مشکلات و کمک‌های لازم در این عرصه را به مردم منتقل کنند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: از نظر معنوی و ایمانی در مساجد باید آموزش جدی گرفته شود و در مدارس نیز اهمیت مساجد بیش از پیش تبیین شود تا شاهد حضور بیشتر جوانان در مساجد باشیم و اگر این امر محقق شود عرصه خیری نیز تقویت می شود.

46

کد خبر 1430622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =