از تایید صلاحیت مدیر مرغدار تا ملی‌پوشی که سابقه مدیریت ندارد!

هنوز تکلیف انتخابات هیئت فوتبال استان تهران مشخص نیست.

زاوش محمدی: لیست کاندیدای انتخابات هیئت فوتبال تهران مدتی است که اعلام شده اما هنوز خبری از تاریخ برگزاری نیست. انتخاباتی که باید دو سال پیش برگزار می شد.انگار که طلسم شده است و کسی هم حواسش به این نیست که یکی از مهمترین هیات فوتبال های ایران به بدترین شکل اداره می شود!به سراغ گل محمدی رئیس سازمان ورزش و جوانان استان تهران رفتیم و با او درباره انتخابات هیئت فوتبال صحبت کردیم.

*آقای گل‌محمدی بالاخره انتخابات چه زمانی برگزار می‌شود؟اصلا برگزار می‌شود؟!
فدراسیون فوتبال اسامی کاندیدا را اعلام کرد و لیست را برای تایید صلاحیت به حراست فرستاده است طبق روال ابتدا باید نامزدها تعیین صلاحیت شوند و سپس لیست نهایی اعلام شود. گرچه من همچنان بر نظر خود پای بند هستم و معتقدم تا زمانی که قوانین اجرا نشود، این انتخابات نباید برگزار شود.

*ایراداتی که شما گرفته بودید چه بود؟
 یکی از ایراداتی که من گرفته بودم این بود؛نمی شود انتخاباتی را برگزار کرد که سرپرست هیئت و مسئول برگزاری انتخابات خودش یکی از کاندیدا باشد. سازمان بازرسی کشور در نامه ای عنوان کرد تا زمانی که سرپرست تغییر نکند، این انتخابات صلاحیت ندارد و باطل است. 

*خب چرا هیچ اتفاقی نمی افتد؟
از دوستان سوال کنید!من با نامه ای که به فدراسیون فوتبال و چند ارگان دیگر زده ام، عنوان کردم که هیئت فوتبال به دنبال برگزاری انتخابات نیست و بارها اعلام کردنم به دلیل این که شرکت ثبت کرده اند، تصمیم دارند تا دو سال دیگر هم در این سمت بمانند!

*دراینجا تکلیف قانون چه می شود؟
فعلا که دوستان نزدیک به دو سال غیرقانونی پشت میز ریاست هیئت فوتبال نشسته اند و اتفاقی هم نیفتاده است.

*با اعلام لیست کاندیدا مشخص شد که خیلی از نفرات اصلا سابقه 5 سال مدیریت را در کارنامه شان ندارند.تکلیف آنها چه می شود؟
من به این قانون هم ایراد گرفتم. ما باید ابتدا سابقه مدیریتی را تعریف کنیم سپس بر اساس آن قانون وضع کنیم.

*مثلا؟
 مثلا مدیر یک مرغ داری صلاحیتش تایید می شود اما یک بازیکن ملی که سابقه حضور در تیم ملی و جام جهانی را در کارنامه خود دارد نباید تایید صلاحیت شود؟ 

*خب سابقه ملی ارتباطی به مدیریت در ورزش دارد؟
درهر صورت این نظر من است و بنده چند ایراد از قوانین گرفته ام و به نظرم تا زمانی که این ایرادات برطرف نشوند برگزاری انتخابات صحیح نیست.

بیشتر بخوانید: زنوزی از عراقچی عذرخواهی کرد

254 251

کد خبر 1430819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =