اتفاق عجیب برای دروازه‌بان جدید پرسپولیس به خاطر علاقه‌اش به جادوگر

خبرورزشی نوشت: حامد لک دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس در اولین حضورش در محل تمرین پرسپولیس ادعای عجیبی مطرح کرد که باعث تعجب اعضای کادر فنی شد.

یکی از مربیان پرسپولیس درخصوص درخواست عجیب حامد لک گفت: روز اول که حامد سر تمرین حاضر شد با اینکه می‌دانستیم باید شماره یک را انتخاب کند اما به ما گفت قصد دارد پیراهن شماره ۸۱ را بپوشد. ما تعجب کردیم. دلیل حرفش را پرسیدیم که گفت در وهله اول شماره یک را سال‌ها به تن کرده و برایش تازگی ندارد.

او ادامه داد: از سوی دیگر این شماره در پیراهن فعلی‌اش هم نمایان است، اما شماره ۸ را به خاطر علی کریمی می‌خواهد؛ اسطوره باشگاه پرسپولیس که حامد علاقه خاصی به این بازیکن داشته و بارها با پیراهن‌هایی که عکسی از جادوگر فوتبال ایران روی آن نقش بسته بود وارد زمین می‌شد و زیر پیراهن اصلی می‌پوشید. این موضوع آنقدر برای مربیان تیم عجیب بود که ماجرای درخواست حامد لک را به عنوان یک شوخی پذیرفتند، اما اگر این شوخی به جدی تبدیل شود، شاهد اتفاق خاص و جالبی در فوتبال ایران خواهیم شد؛ بازیکنی که به خاطر یک پیشکسوت، حاضر به پوشیدن شماره‌ای عجیب برای یک دروازه‌بان، خواهد شد: شماره ۸۱ برای حامد لک!

بیشت بخوانید: اولین گل طارمی با لباس پورتو

253 251

کد خبر 1430901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =