افتتاح ۶ طرح تعاونی در قزوین با حضور معاون اول رئیس جمهور

۶ طرح تعاونی استان قزوین همزمان با هفته تعاون از طریق ویدئو کنفرانس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در یک واحد تولیدی شهرک صنعتی لیا افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آیین بهره برداری از این واحدهای تولیدی با حضور رضا نقی پور مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته،هدایت الله جمالی‌پور استاندار قزوین، محمد شفیعی فرماندار قزوین و جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی استان در شرکت تعاونی ظریف پرشین لیا برگزار شد.
این واحد تولیدی که طرح توسعه آن به همراه پنج تعاونی دیگر به بهره برداری رسید در زمینه تولید شیشه و کریستال‌های رنگی، ساده و طلاکوب فعالیت دارد.
پنج تعاونی دیگر استان که در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شدند، تعاونی مسکن فاتحان فجر، شرکت تعاونی ماهان دام الوند، تعاونی مسکن سه البرز، شرکت تعاونی مسکن شورای حل اختلاف و تعاونی ۱۱۰قزوین بودند.
این تعاونی‌ها که در بخش‌های مسکن، تولید، دامپروری و کشاورزی مشغول فعالیت هستند با ۱۳۰میلیارد تومان سرمایه گذاری برای هزار و ۴۸نفر اشتغالزایی ایجاد کرده‌اند.

46

کد خبر 1431013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =