تجلیل از افتخار آفرینان سینمای ایران، بدون حضور خبرنگاران

مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در جهان، به دلیل همه‌گیری کرونا، بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد. برگزار کننده این مراسم، جشنواره جهانی فیلم فجر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط‌عمومی سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است:

«همکاران محترم رسانه‌ای، بدین وسیله اعلام می‌شود به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مراسم اولین دوره آیین تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین‌الملل، بدون حضور نمایندگان محترم رسانه‌ها از خبرنگاران تا عکاسان و فیلمبرداران برگزار می‌شود. تاکید می‌شود که برای دوری از هرگونه تبعیض رسانه‌ای از دعوت گزینشی نیز خودداری شده است.

این تصمیم برای حفظ سلامت همکاران رسانه‌ای اتخاذ شده است و روابط عمومی جشنواره گزارش و عکس‌های برنامه را در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

طبیعتاً برای ما نیز دیدار همکاران رسانه‌ای در ایامی که به جبر کرونا از یکدیگر دور شده‌ایم، مزید امتنان بود ولی در شرایط موجود این مراسم با رعایت شدید پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و حضور محدود افراد برگزار خواهد شد.»

مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران، ۲۱ شهریور برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1431082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =