اقدامات لازم برای حضور با شکوه‌تر مردم در انتخابات صورت گیرد

معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات کشور همزمان با برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد و ضمن دیدار با استاندار و اعضای ستاد انتخابات البرز در جریان برگزاری انتخابات در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین ازالبرز:   «جمال عرف» معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات کشور همزمان با برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور در این سفر، ضمن دیدار و گفتگو با شهبازی استاندار البرز، در جلسه ستاد انتخابات البرز شرکت کرد و به طور مستقیم در جریان روند اجرایی برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به اهمیت فراهم بودن تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز تاکید کرد: تمامی اقدامات و برنامه‌ریزی  لازم در چارچوب قوانین انتخابات و دستورالعمل های بهداشتی برای حضور هر چه با شکوه تر مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد.

عرف اظهار داشت: امیدواریم طی روز جاری یک بار دیگر شاهد حضور پر رنگ و موثر مردم و همکاری مسئولانه در راستای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در تمامی ۱۰ حوزه انتخابیه باشیم و مردم بدون کوچکترین مشکلی آرای خود را برای انتخاب نماینده مورد نظر خود در صندوق‌های رای بیندازند.

46

کد خبر 1431400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =