کودکان کار و متکدیان باید از هم تفکیک شوند

زهرا امینی گفت: کودکان کار و متکدیان باید از هم تفکیک شوند ،حضور متکدیان در سطح شهرهای استان آسیب‌زا است

زهرا امینیدر گفتگو با خبرآنلاین استان مرکزی خاطر نشان کرد: حضور متکدیان در سطح شهر آسیب‌زا است و براساس برگزاری جلسات، حضور کودکان کار در پمپ بنزین ها ممنوع شده است؛ دو مؤلفه شغل و مسکن باید برای متکدیان درنظر بگیریم تا تکدی‌گری کاهش پیدا کند اما بعضی از متکدیان بی‌نیاز هستند و با ایجاد شغل و مسکن باز به تکدی‌گری بازمی‌گردند.

امینی بیان کرد: پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل از روز عید غدیرخم تا پایان ماه صفر ادامه دارد و نذورات نقدی و غیرنقدی خیران و نوع دوستان جمع آوری و بین جامعه هدف بهزیستی تقسیم شده است.

وی عنوان کرد: هدف از اجرای این پویش تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانشجویان دانش آموزان جامعه هدف بهزیستی، جمع آوری کمک های معیشتی و تهیه اقلام بهداشتی و مورد نیاز جامعه هدف است.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی ادامه داد: در ماه محرم بالغ بر ۲ میلیارد تومان گوشت قربانی جمع آوری شد و بین نیازمندان تقسیم شده است و خوشبختانه مردم نوع دوست ایران به گروه مردم نهاد، خیران و بخش های خصوصی اعتماد دارند و مبالغ بیشتری را جمع آوری می کنند.

امینی تصریح کرد: ادارات بهزیستی شهرستان سراسر استان کمک های غیرنقدی اعم از نذورات، جیره های خشک و کمک های نقدی را دریافت کرده اند و همچنین از طریق شماره حساب ها، برنامه ها و نرم افزارهای مختلف کمک های نقدی مردم دریافت شده است.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1431645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =