تلاش برای محرومیت‌زدایی و آبادانی شهر ادامه دارد

دبیر شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر ادامه تلاش برای محرومیت‌زدایی و آبادانی شهر اظهار داشت: حل مشکلات شهروندان به ویژه ساکنین مناطق کم برخوردار اولویت اقدامات دوره پنجم شورای اسلامی شهر است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز : «فرج اله ایلیات» در مراسم بهره‌برداری از زیرگذر ولیعصر (عج) در محله آق تپه اظهار داشت: حل مشکلات شهروندان به ویژه ساکنین مناطق کم برخوردار اولویت اقدامات دوره پنجم شورای اسلامی شهر است. آسفالت‌ریزی و جدول‌گذاری معابر از کمترین کارهایی است که در مناطق کم برخوردار باید انجام شود.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج افزود: پروژه زیرگذر ولیعصر با مشکلات فراوانی همراه بود و تملک معارضین به سختی انجام شد و حتی چندین جلسه در هیئت رسیدگی به تخلفات اداری حضور یافتیم تا راه‌اندازی این پروژه تسریع یابد.

وی افزود: همچنین از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست داریم مصوبه جدیدی در کل کشور در خصوص صدور پروانه ساختمانی برای املاک قولنامه‌ای انجام شود تا عمده مشکلات در محلاتی همچون آق تپه مرتفع شود.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: امیدواریم با همراهی و حمایت مسئولان استانی بتوانیم تا پایان سال جاری پروژه‌های بزرگراه شمالی و کنارگذر مهرشهر را به مرحله بهره‌برداری برسانیم. پروژه‌های ترافیکی در اولویت اقدامات قرار گرفته‌اند که بخشی از اقدامات همچون مترو بدون حمایت‌های کلان راه به جایی نمی‌برد.

46

کد خبر 1431894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =