۰ نفر
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
سندرز خواستار خاتمه جنگ‌های بی‌پایان شد

سناتور برنی سندرز با گرامیداشت یاد قربانیان حملات ۱۱ سپتامبر خواستار خاتمه یافتن جنگ‌های بی‌پایان آمریکا شد.

به گزارش خبرآنلاین، سناتور برنی سندرز در توئیتی نوشت: امروز ما یاد ۳۰۰۰ قربانی ۱۱ سپتامبر و شجاعت نیروهای امدادی را که جانشان را برای دیگران به خطر انداختند، گرامی می‌داریم. ما نه تنها باید این فقدان را به رسمیت بشناسیم، بلکه باید به جنگ‌های بی‌پایانی که از آن زمان به راه انداخته‌ایم و آسیب بی‌اندازه‌ای برای تقریبا دو دهه ایجاد کرده‌اند، پایان دهیم.

سندرز در ادامه نوشت: جنگ‌های بی‌پایان ۶ تریلیون و ۴۰۰ میلیارد دلار هزینه داشته است. ما در حال حاضر سالانه ۷۴۰ میلیارد دلار در ارتش هزینه می‌کنیم، بیش از بودجه مشترک ۱۱ کشور. لطفا به من نگویید که ما نمی‌توانیم از پس هزینه‌های درمانی برای همه یا بسته "توافق جدید سبز" برآییم.

این منتقد ریاست جمهوری ترامپ همچنین از کارزار ریاست جمهوری جو بایدن خواسته تا جذابیت‌هایی را برای رای‌دهندگان لیبرال ایجاد کرده و تقویت برخی مسائل را در آستانه روز انتخابات در دستورکار داشته باشند. به گفته مدیر سابق کمپین سندرز، او با تیم بایدن در تماس مستقیم است و از آنها خواسته تا تاکید بیشتری روی افزایش حقوق، ایجاد مشاغل با درآمد خوب، کاهش هزینه داروها و توسعه پوشش درمانی داشته باشند.

311311

کد خبر 1431934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =