عاملان اصلی پرونده حمله به پمپ‌بنزین علی‌آباد اردبیل محکوم شدند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی در دادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، ناصر عتباتی در اردبیل با اشاره به صدور حکم عوامل حمله در پمپ بنزین علی‌آباد اردبیل اظهار داشت: اوایل مردادماه چند نفر از اراذل و اوباش اقدام به حمله در پمپ بنزین علی‌آباد کرده بودند که موجب اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال شده و بلافاصله متواری شده بودند.

وی افزود: با صدور دستورات لازم و نظارت دادستان اردبیل اکیپ ویژه‌ای نسبت به پیگیری، شناسایی و دستگیری متهمان تشکیل و نهایتاً متهمین متواری، شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل افزود: رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی در دادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.

عتباتی بیان کرد: سردسته متهمان که از اراذل و اوباش سابقه‌دار و تحت تعقیب استان بود، به تحمل سه و نیم سال حبس و دو فقره ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

رییس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان است، گفت: نیروی واکنش سریع برای مبارزه با اراذل و اوباش با همکاری دستگاه قضایی استان و نیروی انتطامی تشکیل و با هرگونه اقدامات و تحرکات که موجب به هم خوردن نظم و امنیت باشد خارج از نوبت و به صورت فوق‌العاده رسیدگی شده و برای متخلفین مجازات قاطعانه و بازدارنده‌ای صادر خواهد شد.

وی از عموم شهروندان خواست کما فی السابق با مراجع قضایی و انتظامی و امنیتی نهایت همکاری را داشته باشند و هر گونه موارد اخلال در نظم و امنیت عمومی را جهت رسیدگی و برخورد با آنان گزارش کنند.

46

کد خبر 1432034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =