اعلام جوایز و مقرراتِ بخشِ کرونایی‌های سینماحقیقت

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران، با همکاری سازمان نظام پزشکی، شاهد رقابت فیلم‌ها در بخش ویژه کرونا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بخش ویژه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به موضوع همه‌گیری کرونا، تاثیرات مختلف این بیماری و تلاش جامعه درمانی کشور در مقابله با این ویروس اختصاص یافته است.

در این بخش که به شکل رقابتی برگزار می‌شود، فیلم‎های مستند تولید شده با موضوع همه‌گیری بیماری کرونا و تأثیرات مختلف آن در زمینه‎های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و هنری به نمایش درمی‌آیند و مورد داوری قرار می‌گیرند.

جوایز بخش ویژه کرونا سینماحقیقت به این شرح است؛

جایزه  نفر اول تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال، جایزه نفر دوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال، جایزه نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال و جایزه ویژه هیئت داوران تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال است.

متقاضیان حضور در این بخش ویژه جشنواره باید تا روز ۵ مهر، فرم شرکت در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را روی وب سایت جشنواره یا نشانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به صورت آنلاین تکمیل کرده و نسخه نهایی فیلم خود را حداکثر تا ۱۵ مهر ۹۹ از طریق لینک یا به شکل فیزیکی به دبیرخانه سینماحقیقت ارائه کنند.

بخش ویژه کرونا جشنواره سینماحقیقت با همکاری رویداد کرونا- روایتِ سازمان نظام پزشکی برگزار می‌شود.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت را به دبیری محمد حمیدی مقدم در آذر ۱۳۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ به صورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

۵۷۲۴۵
کد خبر 1432111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =