«کیارستمی و عصای گمشده» به هنر و تجربه رسید

فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی شاگرد عباس کیارستمی به زودی در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودرضا ثانی، از سه‌شنبه ۲۴ شهریور در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خواهد شد.

این کارگردان سعی کرده است تا حضور کیارستمی در کلاس‌های درس فیلمسازی او در اسپانیا و کلمبیا را به تصویر بکشد و روایتی تازه از نوع نگاه کیارستمی به زندگی و سینما به مخاطب بدهد. ثانی به مدت ۴ سال، در کارگاه‌های کیارستمی، نوع نگاه یک مولف، دیدگاه و جهان بینی او را به تصویر کشیده است.

محمودرضا ثانی پیش از ساخت فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده»، کتاب «عباس کیارستمی و درس‌هایی از سینما» را تالیف کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه و در ایران و آمریکا چاپ و توزیع شده است.

کارگردان فیلم «کیارستمی و عصای گمشده» از شاگردان کیارستمی بوده و در این فیلم سعی کرده است اثری مستقل بر اساس رویکرد و نگاه کیارستمی به زندگی بسازد. به دلیل حساسیت ثانی در چگونگی نمایش استقلال نگاه کیارستمی، تدوین این فیلم تجربی ۹۰ دقیقه‌ای، سه سال طول کشیده و اکنون آماده اکران است.

آیین افتتاحیه فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده»، روز سه‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۱۸ در موزه سینمای ایران برپا می‌شود.

۵۷۲۴۵
کد خبر 1432141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =