توضیحات فدراسیون فوتبال درباره تصمیم AFC علیه ایران

سایت فدراسیون فوتبال نوشت:سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره عدم پخش بازی های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و عدم فروش سیگنال به صداوسیما توضیحاتی را ارائه کرد.

امیر مهدی علوی،سخنگوی فدراسیون فوتبال در این باره عنوان کرد: فوتبال ایران از نظر تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بیننده تلویزیونی در صدر مخاطبان کشورهای قاره کهن قرار دارد.این موضوع در کلیه آمارهای منتشره کنفدراسیون هم دیده می شود و روزهای تاریخی دور و نزدیک خود موید و گویای همه چیز است.


وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام خبری که امروز منتشر شد،دهها تماس و واکنش را دریافت کردیم که جملگی نگرانی مردم و هواداران میلیونی فوتبال را از این تصمیم نشان می داد.به همین دلیل دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال در در نامه ای به دبیرکل محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را منتقل کرده و بر حل مشکل به وجود آمده تاکید کردند. علاوه بر این 4 باشگاه پرسپولیس،استقلال،سپاهان و شهرخودرو،نمایندگان کشورمان در مسابقات هم خواستار تسریع در حل این مشکل شدند.


علوی افزود: فدراسیون فوتبال امروز در این باره نشست های متعدد را برگزار کرد و جلسه مفصلی هم با حضور مسولان محترم وزارت ورزش و جوانان، سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال و مسولان محترم ارشد رسانه ملی برگزار شد که جملگی بر تداوم همکاری با آژانس تجاری کنفدراسیون فوتبال آسیا در چارچوب قبلی تاکید داشتند و امیدواریم آژانس میلیون ها بیننده عاشق ایرانی را از تماشای مسابقات نمایندگان کشورمان از طریق شبکه های سه و ورزش و همچنین شبکه های رادیویی محروم نسازد.

بیشتربخوانید: لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده نمی‌شود؛به ایران سیگنال نمی‌فروشند!

253 251

کد خبر 1432180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =