مسعود عسگریان رئیس جدید شورای شهر همدان شد

سید مسعود عسگریان با اکثریت آراء به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر همدان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ سید مسعود عسگریان با اکثریت آراء به عنوان رئیس چهارمین سال دوره پنجم شورای اسلامی شهر همدان انتخاب شد.

در این انتخابات علی‌اکبر کاوسی‌امید با ۶ رأی موافق و ۵ رأی ممتنع نایب رئیس شورای شهر همدان شد.

حسین قراباغی و نرگس نورالله‌زاده نیز به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم برای سال چهارم دور پنجم شورای اسلامی شهر همدان به مدت یکسال انتخاب شدند.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر همدان پس از انتخاب خود گفت: جبهه اصولگرایان و انقلابی ضمن تأیید بر تفکر شورایی که باید حاکم باشد، ترکیب هیئت رئیسه سال چهارم دوره پنجم را شکل دادند که امیدوارم همچنان همدلی، همراهی و تعامل حال حاضر برقرار باشد.

سیدمسعود عسگریان خاطرنشان کرد: فعالیت در سال آخر دشوارتر است  اما همراه با تلاش مضاعف و همراهی یکدیگر به‌ منظور پیشبرد مباحث مدیریت‌شهری، و با تمرکز به ایجاد بستر همدلی و بهره‌گیری از تجارب در راستای رفع مشکلات شهر تلاش خواهیم کرد.

سرهنگ کامران گردان رئیس سابق شورای شهر همدان نیز با اعلام اینکه در ۲ ساله گذشته بیشترین تأیید مصوبات شورای شهر همدان را هم‌راستا با قوانین و بدون کوچکترین چشم‌پوشی از مشکلات موجود شاهد بودیم، گفت: ۹۱.۵۲ درصد مصوبات شورا مورد تأیید کمیته انطباق فرمانداری قرار گرفت و ۸.۴۸ درصد هم مغایر با قانون بوده است.

وی افزود: حفظ آرامش شورا، سرعت عمل در حوزه تکریم ارباب رجوع و انجام وظیفه در حوزه مدیریت ‎شهری افتخار شورای پنجم محسوب می‌شود.

46

کد خبر 1432244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =