اجرای ۷۰ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در شهرستان ارومیه

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان ارومیه گفت از اجرای نزدیک به ۷۰ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در آینده‌ای نزدیک خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسطو شکوهی گفت: در شهرستان ارومیه نزدیک به ۷۰ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار اجرا می‌شود.
 وی افزود: برنامه ریزی آسفالت ۷۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان ارومیه در قالب طرح ابرار جزو برنامه های طرح جهادی این اداره است که با تلاش و همت راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه این طرح در روستای کایی به طول نزدیک به ۳ کیلومتر ،روستای قرنسا به طول نزدیک به ۳ کیلومتر و روستای کچله به طول ۴ کیلومتر به بهره برداری کامل رسیده است.
 شکوهی همچنین از اجرای طرح ابرار در روستاهای میرآباد به طول نزدیک به ۴ کیلومتر ، روستای هله قوش به طول ۴ و نیم کیلومتر ، روستای ممکان به طول ۴ و نیم کیلومتر و روستای کانی  به طول ۷ کیلومتر به عنوان نمونه های دیگری از روستاهای شهرستان ارومیه یاد کرد که طرح ابرار در آنها اجرا خواهد شد.
وی خاطر نشان‌کرد: با توجه به اینکه یکی از شاخص های مهم هر کشوری توجه به توسعه مقوله حمل و نقل است و در نواحی روستایی دسترسی به حمل و نقل شاخص اصلی برای بازاریابی محصولات تولیدی روستا محسوب می گردد ، امید است با اتمام پروژه های آسفالت راههای روستایی شهرستان ارومیه و با بالا رفتن درصد برخورداری خانوار روستاییان از راه آسفالته شاهد تحولی چشمگیر در رشد اقتصادی روستاهای این شهرستان باشیم.

48

کد خبر 1432461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =