۴ واحد تولیدی نیمه فعال و راکد در استان گلستان دوباره فعال شد

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۴ واحد نیمه فعال و راکد استان با کمک ستاد اقتصاد مقاومتی دستگاه قضایی به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : هادی هاشمیان در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان گمیشان اظهارداشت: یکی از ماموریت‎های دستگاه قضایی در دوره تحول، کمک به حل مشکلات و رفع موانع تولید است و برای تحقق این هدف با حضور در شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و رصد می‌کنیم که فقط از ابتدای امسال تا کنون ۹۹ بازدید از واحدهای تولیدی استان داشتیم.

وی افزود: امروز ۵ فعال تولیدی مشکلات خود را مطرح کردند و قرار شد رفع مشکلات آنان در دستور کار دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قرار گیرد.

هاشمیان ادامه داد: از ابتدای امسال ۴ واحد تولیدی نیمه تعطیل و راکد با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان و کمک دستگاه‌های اجرایی، دوباره فعال شدند.

رئیس کل دادگستری استان گفت: از زمان تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی از دو سال پیش در دادگستری گلستان، ۳۵ واحد تعطیل و نیمه تعطیل استان با پیگیری دستگاه قضایی رونق گرفت که در مجموع برای هزار و ۲۰۰ نفر فرصت شغلی در استان ایجاد شد.

وی افزود: جلوگیری از توقیف خطوط تولید، اختصاص شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی، رسیدگی فوری پرونده‌های مفاسد اقتصاد به منظور ایجاد بستر برای فعالیت سالم اقتصادی از دیگر اقداماتی بوده که دادگستری استان در سال‌های اخیر در بخش کمک به احیای واحدهای تولیدی استان انجام داده است.

48 

کد خبر 1432555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =