اجرای حکم در باره 2 برادر که به جرم تجاوز به نوامیس مردم به بیش از 10 بار اعدام محکوم شدند

خراسان نوشت:دست و پایش می لرزید، از شدت ترس و وحشت هنوز هم به خوبی قادر به تکلم نبود. از بیان آن چه ساعاتی قبل بر او گذشته بود شرم داشت! نگاهش را به موزاییک های کف اتاق پلیس آگاهی دوخته بود تا فرزندش چهره شرمگین او را نبیند! اما در همین حال آرام آرام اشک می ریخت!

 این زن جوان ناگهان در میان بغض ترکیده اش پرده از ماجرایی هولناک برداشت و اعضای باند مخوفی را لو داد که به او در مقابل چشمان حیرت زده و گریان فرزندش تجاوز کرده بودند و ...

  این زن که شب بیست و پنجم آبان سال 92 از چنگ باند معروف به «برمودا» در مشهد گریخته و خود را به نیروهای انتظامی رسانده بود در ادامه این ماجرای وحشتناک گفت: به همراه فرزندم کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی سواری مقابلم ترمز زد من هم وقتی دیدم زن جوانی در صندلی جلو نشسته است اطمینان یافتم که راننده جوان مسافرکش است به همین دلیل در حالی سوار آن خودرو شدم که دوجوان دیگر نیز در صندلی عقب نشسته بودند اما وقتی خودرو مسافتی را طی کرد ناگهان فردی که در صندلی عقب بود چاقویی را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را زیر صندلی برد.

این زن که دیگر گریه امانش نمی داد، در میان اشک های سرازیر شده اش افزود: آن ها مرا به بیابان بردند و در برابر چشمان گریان فرزندم به من تجاوز کردند و سپس اموالم را ربودند! التماس ها و گریه های من هیچ تاثیری در آن سه جوان سنگدل نداشت! هر چه فریاد می زدم شما را به خدا به من رحم کنید! آن ها بی شرمانه تر به من هجوم می آوردند! به طوری که تا آخر عمر نمی توانم به چهره فرزندم نگاه کنم! از او شرم دارم! مگر می توانم چهره وحشت زده دخترم را در آن لحظه هولناک فراموش کنم! و ...

 در پی شکایت این زن جوان و مشخصاتی که او از اعضای این باند مخوف داد، بلافاصله کارآگاهان با کسب مجوزهای قضایی به ردیابی خودروی مورد اشاره زن جوان پرداختند و دریافتند که خودروی مذکور به سمت شمال کشور در حرکت است. آن ها در حالی که مشخصات متهمان را به کلیه مراکز انتظامی اعلام کرده بودند در تعقیب خودرو به سوی استان گلستان حرکت کردند اما قبل از آن خودروی متهمان در منطقه تنگراه در کمین کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان افتاد و دستبندهای قانون بر دستان چهار متهم این پرونده گره خورد!

 در همان بررسی های مقدماتی مشخص شد که چهار متهم دستگیر شده از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» هستند که تحت تعقیب پلیس آگاهی گلستان بودند چرا که آن ها همین جرایم را در چند شهر دیگر مانند رامیار، گنبد، بندر ترکمن، کردکوی و ... انجام داده بودند.

به همین دلیل بازجویی از اعضای این باند آغاز شد و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این باند مخوف ادامه یافت.

بررسی ها بیانگر آن بود که اعضای باند برای تجاوز به نوامیس مردم از 5 دستگاه خودروی سواری پراید نقره ای ، پراید سفید، پژو 405 نقره ای و پژو پارس درحالی استفاده کرده اند که پلاک های آنان را هنگام ارتکاب جرم تعویض می کردند. آنان همچنین یک دستگاه تاکسی را که از بندر ترکمن سرقت کرده بودند برای ارتکاب جرم استفاده می کردند.

ادامه تحقیقات نشان داد: اعضای باند که «ابوالفضل»، «علی»، «محمد» و «افسانه» نام دارند در استان های تهران، مازندران، خراسان رضوی ، خراسان شمالی و گلستان مرتکب جرم شده اند. در بازرسی از مخفیگاه این باند، تعداد زیادی کارت های عابر بانک متعلق به حساب اعضای خانواده، مقادیر زیادی طلا و جواهر متعلق به مالباختگان و حدود 20 میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد.

در ادامه رسیدگی به این پرونده حساس، 5 تن دیگر از افراد مرتبط با اعضای باند دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شدند. اعضای باند «برمودا» در ادامه بازجویی ها و تحقیقات قضایی در حالی به 36 مورد تجاوز به عنف اعتراف کردند که 10 مورد آن را در مشهد انجام داده بودند. این گزارش حاکی است سرانجام با پایان یافتن تحقیقات، جلسات دادگاه نیز با حضور وکلای مدافع آن برگزار شد و تعدادی از اعضای این باند به اعدام محکوم شدند که حکم دو برادر بعد از تایید دیوان عالی کشور سپیده دم امروز در زندان مرکزی مشهد به اجرا درمی آید و پرونده محکوم به اعدام دیگر همچنان مراحل قانونی را طی می کند.

17302

کد خبر 1432688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • esterabi318 IR ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  10 74
  نه به اعدام
 • حسین IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  36 36
  من نمیدونم چرا عزیزان سلبریتی برا آزادی این دو برادر بیگناه تلاش مجازی نکردن و هشتگ نزدن؟!!! گل شبدر چه کم از لاله ی قرمز دارد؟
 • RO ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  32 20
  از شما بعیده چرا اسامی این مجرمین رو عوض نکردید اسم ایرانی روشون نزاشتین؟ مگه تو این مملکت هیچ مجرمی هست که اسمش ایرانی نباشه؟!
 • IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  70 6
  وقتی که از امار تجاوزی که تو غرب نوشته میشه و میگید ببینید چقدر بالاست، یه نگاه به داخل بندازید لطفا! ۳۶ مورد به تجاوز اعتراف کردن ولی بین این افراد یه زن شکایت میکنه و لو میده!!! ببینید چقدر حجم تجاوزهایی داخل کشور در چه ابعادی هست! ده ها بار از گزارش های که میشه بیشتره! اینو به اون عرزشی هایی میگم که دم به دم دست به گزارش فقر و فحشا تو کشورهای غربی میزنن! یه نگاه فقط به همین خبر بندازن بفهمن که اوضاع داخل کشور بسیار بسیار بدتر از همون غرب هست! واقعیت با حکم اعدام برای این افراد مخالفم چون این افراد لیاقت اعدام رو به این زودی ندارن! این افراد رو باید حبس بلند مدت بهشون داد همراه با شرایط سخت که هر روزشون آرزوی مرگ کنن جوری بهشون سخت بگذره که خودشون رو حلق آویز کنن! چقدر ناراحت کننده بود که مادره از شرم جلوی دخترش سرشو بالا نمیکنه و اون دختر واقعا چی کشیده تو اون شرایط! :(